Interki

INTERKI po kolejnym meczu

Ostatniego dnia października kolejny mecz zagrała nasza najmłodsza drużyna. INTERKI na własnym stadionie podejmowali drużynę Piata Wolica Piaskowa. To święto zepsuła aura. Tuż przed spotkaniem zaczął padać rzęsisty deszcz, który odpuścił dopiero w końcówce meczu. Pomimo takich warunków zawodnicy obydwu drużyn zagrali bardzo dobre zawody. Wynik w rywalizacji najmłodszych grup schodzi na dalsze plany ale dla zainteresowanych mecz zakończył się wynikiem 1-0 dla naszej drużyny. INTERKIw dobrych humorach przystąpią do kolejnych treningów

INTERKI wracają do treningów

Po wakacyjnej przerwie do treningów powróciła nasza najmłodsza grupa. Od września 2023 prowadził ja będzie zespół trenerski: Michał Bieś oraz Emilia Jędrysek. Na treningi zapraszamy chętne dzieci : chłopcy z roczników 2012-2014 oraz dziewczęta z roczników 2010-2013. Treningi odbywać będą się dwa razy w tygodniu. Kontakt telefoniczny: 886 373 931

INTERKI z pierwszym pucharem

25.06.2023 na stadionie w Klęczanach, w ramach pikniku rodzinnego odbył się turniej o Puchar Sołtysa Klęczan Pana Mariusza Totona. Na ten turniej zaproszona została nasza drużyna za co gorąco dziękujemy. W kategorii Orliki (rocznik 2013-2014) nasz klub reprezentowali: Bieś Jakub, Darłak Hubert, Gil Julian, Głodek Mateusz, Głodek Michał, Juchno Mateusz,  Ochał Alan oraz Zawiślak Wojciech. W pierwszym meczu minimalnie lepsi od nas (2:1) okazali się gospodarze. Bramkę dla naszego zespołu zdobył M. Juchno. W drugim spotkaniu dość szybko tracimy bramki i Dąb Dąbrowa odskakuje nam na 4:1. Gonimy wynik jednak ostatecznie przegrywamy 6:3 (bramki dla INTERU (A. Ochał, Michał Głodek, J. Bieś). Turniej kończymy na trzecim miejscu. Do Gnojnicy wracamy z pucharem oraz medalami za udział w rozgrywkach. Zabawa fantastyczna.


Pierwsze mecze towarzyskie za nami

Nasza najmłodsza drużyna jest po pierwszych meczach. INTERKI 29.10 w Sędziszowie na orliku oraz 31.10 w Gnojnicy rywalizowały z Płomieniem Zagorzyce. W pierwszym terminie graliśmy cztery 20 minutowe gierki. Były porażki ale również zwycięstwo na koniec.  W drugim spotkaniu mecz rozgrywany był w systemie  2 x 30 minut. Było sporo emocji  zarówno na boisku jak i na trybunach, gdzie wielu kibiców wspierało swoich zawodników. Jeżeli chodzi o wynik, który jest  tutaj wynik jest najmniej ważny mecz zakończył się sprawiedliwym remisem 3:3. Liczy się rywalizacja. Dziękujemy przeciwnikom za grę w tych meczach, rodzicom za wsparcie oraz doping dla swoich pociech.


Wracamy po wakacjach

W dniu 02.08.2022, po miesięcznej przerwy do zajęć treningowych powróciła nasza najmłodsza grupa. INTERKI od sierpnia trenować będą dwa razy w tygodniu pod okiem Benedykta Steca, który będzie ich opiekunem. Benek to nasz wychowanek, który po trzech latach gry w Lechii Sędziszów wraca do domu

Nowemu opiekunowi życzymy wytrwałości, która potrzebna jest w organizacji zajęć tych najmłodszych, Wysokiej frekwencji na treningach a zawodnikom i zawodniczkom sukcesów w rozwoju sportowym pod okiem nowego szkoleniowca.

Wszystkie Informacje na temat tej drużyny w zakładce INTERKI


Czas na wakacje

W dniu 01.07.2022 ostatnie zajęcia przed przerwą wakacyjną miała nasza najmłodsza grupa- INTERKI.  Było gorąco ale na zakończenie na dzieci czekała niespodzianka. Lody ze znanej cukierni z Sędziszowa Młp. wynagrodziły najmłodszym chwile spędzone w upale. 

Dziękujemy dzieciom za udział w zajęciach oraz rodzicom za ich wsparcie. Teraz czeka nas miesiąc przerwy i w pierwszym tygodniu sierpnia znów wrócimy do wspólnej zabawy. Cieszy zaangażowanie oraz frekwencja na zajęciach.


Dziękujemy za pracę

Zarząd LKS INTER Gnojnica pragnie podziękować Małgorzacie Kot opiekunce naszej najmłodszej grupy za poświęcony czas oraz zaangażowanie w prowadzonych zajęciach. Niestety ze względów osobistych Pani trener zrezygnowała z dalszej pracy z grupą.

Zajęcia odbywać będą się jednak nadal. Do czasu znalezienia nowego opiekuna kilka najbliższych spotkań prowadzonych będzie pod opieką Tomasza Biesia.

Zapraszamy we wtorki oraz piątki na stadion w Gnojnicy. Start o godz.:16:30


INTERKI zakończyły treningi

29.11.2021  na sali gimnastycznej przy Zespole Szkół w Gnojnicy odbył się ostatni w tym roku trening naszej najmłodszej grupy jaką są INTERKI. Dziś pragniemy podziękować wszystkim zawodniczkom oraz zawodnikom za zaangażowanie w zajęciach treningowych, rodzicom za wytrwałość i systematyczne przywożenie dzieci na zajęcia. Trenerce za prowadzenie tych trudnych zajęć. Zajęcia z dziećmi to ciężka praca. Dziękujemy również Dyrektorowi Szkoły Panu Piotrowi Janowskiemu za udostępnienie w okresie późnojesiennym sali do zajęć. Po ostatnim treningu zawodnicy od Zarządu otrzymali drobne upominki.

DO ZOBACZENIA WIOSNĄ


Pierwszy trening za nami

08.09.2021  na stadionie w Gnojnicy odbył się pierwszy trening nowo powstałej grupy dzieci: INTERKI”. Jest to program pilotażowy. Przez dwa miesiące: wrzesień oraz październik zawodniczki oraz zawodnicy trenować będą pod okiem Małgorzaty Kot. Głównie będą to zabawy oraz pierwsze piłkarskie kroki. Jeżeli grupa utrzyma się w nowym roku ruszymy z kopyta i być może od nowego sezonu wystartujemy w rozgrywkach ligowych. Zawodnicy mają zapewniony sprzęt sportowy niezbędny do przeprowadzenia treningów, ubezpieczenie, zaplecze w postaci budynku klubowego oraz opiekę trenerską.

Na pierwszym treningu pojawiło się 16 osób co nas cieszy oby tak dalej.


Poniżej mała fotorelacje z zajęć