Interki

Czas na wakacje

W dniu 01.07.2022 ostatnie zajęcia przed przerwą wakacyjną miała nasza najmłodsza grupa- INTERKI.  Było gorąco ale na zakończenie na dzieci czekała niespodzianka. Lody ze znanej cukierni z Sędziszowa Młp. wynagrodziły najmłodszym chwile spędzone w upale. 

Dziękujemy dzieciom za udział w zajęciach oraz rodzicom za ich wsparcie. Teraz czeka nas miesiąc przerwy i w pierwszym tygodniu sierpnia znów wrócimy do wspólnej zabawy. Cieszy zaangażowanie oraz frekwencja na zajęciach.


Dziękujemy za pracę

Zarząd LKS INTER Gnojnica pragnie podziękować Małgorzacie Kot opiekunce naszej najmłodszej grupy za poświęcony czas oraz zaangażowanie w prowadzonych zajęciach. Niestety ze względów osobistych Pani trener zrezygnowała z dalszej pracy z grupą.

Zajęcia odbywać będą się jednak nadal. Do czasu znalezienia nowego opiekuna kilka najbliższych spotkań prowadzonych będzie pod opieką Tomasza Biesia.

Zapraszamy we wtorki oraz piątki na stadion w Gnojnicy. Start o godz.:16:30


INTERKI zakończyły treningi

29.11.2021  na sali gimnastycznej przy Zespole Szkół w Gnojnicy odbył się ostatni w tym roku trening naszej najmłodszej grupy jaką są INTERKI. Dziś pragniemy podziękować wszystkim zawodniczkom oraz zawodnikom za zaangażowanie w zajęciach treningowych, rodzicom za wytrwałość i systematyczne przywożenie dzieci na zajęcia. Trenerce za prowadzenie tych trudnych zajęć. Zajęcia z dziećmi to ciężka praca. Dziękujemy również Dyrektorowi Szkoły Panu Piotrowi Janowskiemu za udostępnienie w okresie późnojesiennym sali do zajęć. Po ostatnim treningu zawodnicy od Zarządu otrzymali drobne upominki.

DO ZOBACZENIA WIOSNĄ


Pierwszy trening za nami

08.09.2021  na stadionie w Gnojnicy odbył się pierwszy trening nowo powstałej grupy dzieci: INTERKI”. Jest to program pilotażowy. Przez dwa miesiące: wrzesień oraz październik zawodniczki oraz zawodnicy trenować będą pod okiem Małgorzaty Kot. Głównie będą to zabawy oraz pierwsze piłkarskie kroki. Jeżeli grupa utrzyma się w nowym roku ruszymy z kopyta i być może od nowego sezonu wystartujemy w rozgrywkach ligowych. Zawodnicy mają zapewniony sprzęt sportowy niezbędny do przeprowadzenia treningów, ubezpieczenie, zaplecze w postaci budynku klubowego oraz opiekę trenerską.

Na pierwszym treningu pojawiło się 16 osób co nas cieszy oby tak dalej.


Poniżej mała fotorelacje z zajęć