Terminarz Juniorzy

Runda wiosenna

I KOLEJKA – 28-29.03.2020  II KOLEJKA – 04-05.04.2020  III KOLEJKA – 14.04.2020 
INTER
Czarni Jasło
:
Polonia Przemyśl
Strug Tyczyn
:
Legion Pilzno
Gryf Mielec
:
Błękitni Ropczyce
Unia Nowa Sarzyna
:
Błękitni
INTER
:
Strug
Legion
:
Czarni
Polonia
:
Unia
Gryf
:
INTER
Unia
:
Legion
Czarni
:
Polonia
Błękitni
:
Gryf
Strug
:
IV KOLEJKA – 19-19.04.2020  V KOLEJKA – 24-25.042020
VI KOLEJKA – 02-03.05.2020 
INTER
Polonia
:
Błękitni
Legion
:
Czarni
Gryf
:
 Unia 
Strug
:
Legion
INTER
:
Strug
Czarni
:
Polonia
Unia
:
Gryf
Błękitni
:
INTER
Gryf
:
Unia
Czarni
:
Polonia
Legion
:
Błękitni
Strug
:
VII KOLEJKA – 09-10.05.2020  VIII KOLEJKA – 16-17.05.2020  IX KOLEJKA -23-24.05.2020 
Strug
INTER
:
Legion
 Unia 
:
Czarni
Błękitni
:
Gryf
Polonia
:
Czarni
INTER
:
Gryf
Legion
:
Strug
Polonia
:
Unia
Błękitni
:
INTER
Błękitni
:
Polonia
Czarni
:
Legion
Strug
:
Gryf
Unia
:
X KOLEJKA – 26.05.2020  XI KOLEJKA – 30-31.05.2020  XII KOLEJKA – 06-07.06.2020 
Unia
INTER
:
Strug
Gryf
:
Czarni
Legion
:
Błękitni
Polonia
:
Polonia
INTER
:
Legion
Błękitni
:
Strug
Unia
:
Gryf
Czarni
:
INTER
Legion
:
Błękitni
Gryf
:
Unia
Polonia
:
Czarni
Strug
:
XIII KOLEJKA – 13-14.06.2020  XIV KOLEJKA – 20-21.06.2020 
Gryf
INTER
:
Czarni
Unia
:
Strug
Błękitni
:
Legion
Polonia
:
INTER
Strug
:
Unia
Legion
:
Polonia
Gryf
:
Błękitni
Czarni
:

Runda jesienna

I KOLEJKA – 17-18.08.2019  II KOLEJKA – 24-25.08.2019  III KOLEJKA – 27.08.2019 
Polonia Przemyśl
INTER
1:1
Brzozovia Brzozów
Strug Tyczyn
5:3
Stal II Mielec
KS Pilzno
7:1
Gryf Mielec 
Unia Nowa Sarzyna
5:2
INTER
Gryf
3:2
Pilzno
Unia
6:6
Strug
Polonia
2:1
Stal II
Brzozovia
4:3
Unia
INTER
10:0
Brzozovia
Pilzno
3:1
Polonia
Stal II
0:4
Gryf
Strug
2:2
IV KOLEJKA – 31.08-1.09.2019  V KOLEJKA – 07-08.09.2019
VI KOLEJKA – 14-15.09.2019 
Pilzno
INTER
8:1
Brzozovia 
Polonia
2:1
Stal II
Gryf
8:0
 Strug 
Unia 
9:3
INTER
Strug
1:4
Unia
Stal II
2:11
Polonia
Pilzno
3:1
Gryf
Brzozovia
0:4
Stal II
INTER
12:0
Brzozovia
Unia
7:1
Polonia
Gryf
10:0
Pilzno
Strug
3:0
VII KOLEJKA – 21-22.09.2019  VIII KOLEJKA – 28-29.09.2019  IX KOLEJKA – 05-06.10.2019 
INTER
Brzozovia
0:5
Strug
Stal II
1:1
Unia
Polonia
0:5
Gryf
Pilzno
1:1
INTER
Polonia
3:3
Pilzno
Stal II
1:0
Strug
Brzozovia
5:2
Unia
Gryf
7:0
Gryf
INTER
3:2
Brzozovia
Stal II
4:2
Polonia
Strug
4:6
Unia
Pilzno
3:2
X KOLEJKA – 12-13.10.2019  XI KOLEJKA – 19-20.10.2019  XII KOLEJKA – 26-27.10.2019 
INTER
Unia
2:2
Strug
Gryf
3:0
Stal II
Polonia
8:1
Pilzno
Brzozovia
1:0
INTER
Pilzno
2:3
Polonia
Brzozovia
4:0
Unia
Strug
1:2
Gryf
Stal II
0:6
Strug
INTER
7:0
Brzozovia
Gryf
14:0
Pilzno
Polonia
1:1
Stal II
Unia
3:0
XIII KOLEJKA – 02-03.11.2019  XIV KOLEJKA – 09-10.11.2019 
INTER
Stal II
1:6
Unia
Brzozovia
2:2
Strug
Pilzno
1:1
Gryf
Polonia
6:4
Brzozovia
INTER
5:1
Pilzno
Gryf
10:1
Polonia
Unia
9:0
Stal II
Strug
5:0