Gnojnica 24.03.2019 godz.: 14:00
Gnojnica 10.11.2018 1:1
Posłuszny Bartłomiej -5 bramek

Trochę brakło, trochę szczęścia

Cel na ten mecz był jeden. Zatrzymać w locie rozpędzonego Sokoła. Sukces połowiczny Sokół zatrzymany a nam remis tak naprawdę g… daje w walce do załapania się do górnej strefy tabeli Mieliśmy coś odrobić. 1 pkt też może być na wagę złota
Mecz z Sokołem był podwójną mobilizacją głównie dla młodszych naszych kadrowiczów. Przed tygodniem na spotkanie ligowe rywale z Krzywej nie przyjechali. Chętnych do gry w tym meczu było więcej, niż przewiduje to protokół sędziowski. Dziękujemy za ambicję zawodnikom,, którzy będą naszą przyszłością. Jeszcze jedno… sędziowie. Takich chcemy na naszych pojedynkach. Są niewidoczni i odgwizdują co jest. Myślę że rywal też to potwierdzi. Była czysta rywalizacja i wzajemny szacunek Pierwsza połowa to dominacja INTERU. Gdyby ta połowa zakończyła się wynikiem 5-1 rywale nie mieliby mieć nic do powiedzenia, Poza sytuacją bramkową (jedyna w tej połowie) słabo jak na zajmowanie w ligowej tabeli miejsce.
Druga połowa to już jednak dominacja gości, Jeżeli zastanawiam się dlaczego do przerwy nie prowadzimy… przyszła pora na zastanowienie dlaczego teraz nie przegrywamy??? Odpowiedź jest jedna Benedykt Stec – nasz wychowanek, który broni naszą bramkę na zmianę z Ł . Ziobro. Benek w jednym spotkaniem zagrał również na obronie i było spoko.
Mamy już bohatera spotkania wracajmy do meczu,.” Końcówka to mecz w stylu. kto trafi ten wygra” Więcej okazji mieli przyjezdni. Na Szczęście nie trafili. My tez mogliśmy przechylić szale na swoja korzyść .
Remisujemy z liderem, remisujemy z Vice… remisujemy też z zamykającym tabele Grodem. . Zapytam lakonicznie …GDZIE te Punkty?, k6tóre tak potrzebujemy. Runda wybitnie nie udana… Nie powiedzieliśmy ostatniego słowa i na wiosnę i będziemy groźni . Typującym nas już dziś do spadku mówimy … CICHA STASZEK.
Poczekajmy do końca, Już dziś dziękujemy za poświęcony czas, zdrowie oraz obowiązki osobiste wszystkim zawodnikom. Szczególne podziękowania dla D. Dziwita, który sam nie wiem jak potrafił swoje życiowe problemy połączył z grą w piłkę nożną.
Dziś zadebiutował kolejny 15-latek. Adrian Frydło. Przyszłość przed nim jak i jego kolegami.
Tutaj graty również dla tych juniorów, bez których nie byłoby seniorów: Bieś Kamil, Ciebiera Maksymalian, Dziura Hubert, Frydło Adrian, Machnica Damian, Oswald Martin, Medygrał Witold, Posłuszny Jakub, Stec Arkadiusz, Stec Tomasz to zawodnicy grający w ekipie juniorów wsparli naszą pierwszą drużynę. Ogranie już procentuje.
Podziękowanie za tą rundę również kierujemy dla trenera Damiana Cudeckeiego,
APEL NA KONIEC… Różnie mogą potoczyć się nasze losy, Ode mnie jedna rada. ZRÓBMY SPINĘ i uratujmy dla młodzieży tę klasę rozgrywkową. Zagrajmy rundę życia i na koniec cieszmy się klasą A Kolejne sezony przed nami. Pamiętajmy gramy i działamy dla najstarszego Klubu w Gminie… bez przerwy działającego SAN SIRO OLE