Tabela Wyników SENIORZY

Poniższa tabela przedstawia bilans oficjalnych spotkań drużyny seniorów LKS „INTER” Gnojnica (Liga oraz Puchar Polski) na podstawie danych ujętych w dziale ARCHIWUM. Niestety nie są to dane kompletne. Klub istnieje bez przerwy od 1948 i bardzo wiele jest spotkań nieujętych w powyższych zestawieniach z powodu braku danych.

 

Drużyna Mecze Zwy. Rem. Por. Bramki Karne
RAZEM 759 322 133 304 1.610-1.573 10-12
Piast Wolica Piaskowa 31 14 7 10 68-47
Kłos/Progres Kawęczyn 24 10 5 9 57-54
Orzeł – Korona Góra Ropczycka 22 13 4 5 65-35 6-7
Strażak – Błękitni II Lubzina 22 11 2 9 42-43
Olimpia Nockowa 21 9 4 8 42-45
Strzelec Frysztak 21 7 4 10 31-50
Huragan Przedbórz 20 11 4 5 52-35
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 20 6 2 12 31-60
Kosmos – Plon Klęczany 19 12 4 3 58-40
Paszczyniak Paszczyna 19 9 3 7 36-34
Olchovia Olchowa 18 11 4 3 65-32
Czekaj Ropczyce 18 8 3 7 52-37
Sokół Krzywa 18 8 2 8 33-40
Trzcianka Trzciana 17 7 5 5 36-33
Gród Będziemyśl 16 11 1 1 54-15
LKS Łopuchowa 16 8 0 8 44-36
Victoria Ocieka 14 6 2 6 25-30
LKS Żyraków 12 4 0 8 17-28
LKS Brzeźnica 12 2 2 8 17-36
Borowiec Straszęcin 12 1 3 8 16-35
LZS – Dąb Dąbrowa 11 5 3 3 19-13
Baszta Zawada 11 4 1 6 28-25
Kaskada Kamionka 11 2 0 9 12-38
LKS Pustków 10 5 1 4 19-21
LZS Mała 10 3 3 4 15-20
Wisłok Strzyżów 10 3 2 5 12-23
Wisłok Wiśniowa 10 2 3 5 12-23
Iskra Zgłobień 9 4 4 1 17-13
LKS Ostrów 9 4 3 2 16-14
LZS Mrowla/ Mrowlanka Mrowla 9 4 1 4 15-14
Jedność Niechobrz 9 4 0 5 20-25
Brzostowianka Brzostek 9 3 2 4 14-18
Czarni Czudec 9 1 2 6 11-22
Huragan Kozłówek 8 5 2 1 33-15
Płomień Zagorzyce 8 4 1 3 11-13
LKS Stasiówka 8 4 0 4 14-12
Ostra Gumniska 8 3 0 5 9-16
LKS Łęki Górne 8 2 3 3 21-19
KS Zwięczyca 8 2 3 3 20-22
Motor – Izolator II Boguchwała 8 2 1 5 13-22
LKS Wiewiórka 8 1 1 6 8-15
Bratek Bratkowice 7 1 1 5 7-16
Pewność Lubzina 6 5 1 0 18-7
Borkovia Borek Wielki 6 5 0 1 15-9
Grunwald Budziwój 6 4 0 2 22-12
Pogórze Glinik Charzewski 6 4 0 2 17-14
BODZOS Podgrodzie 6 4 0 2 16-15
Polonia Hyżne 6 2 4 0 14-9
Radomyślanka Radomyśl Wielki 6 2 0 4 10-14
Chemik Pustków 6 1 0 5 5-15
LKS Nagoszyn 1 1 3 2 11-15
Błażowianka Błażowa 6 0 3 3 4-13
LZS Wólka Podleśna 5 2 0 3 9-14
KP Ropczyce 5 1 1 3 5-15
Orły Borowa 5 0 3 2 8-11
LZS Szufnarowa 4 3 1 0 17-6
Novi Nosówka 4 3 1 0 14-3
MULKS Podkrpacie Pustynia 4 3 0 1 11-3
Aramix Jawornik Niebylecki 4 3 0 1 15-9
Kolbuszowianka II 4 3 0 1 7-3
LKS Jodłowa 4 3 0 1 11-11
Tatyna Dylągówka 4 3 0 1 9-11
Jamnica Dulcza Wielka 4 2 2 0 8-5
Igloopol – Mars Jasionka 4 2 0 2 10-7
LZS Kolbuszowa Górna 4 2 0 2 7-7
Zimovit Zalesie 4 1 2 1 12-9
Igloopol Raniżów 4 1 0 3 11-8
Zryw Dzikowiec 4 1 0 3 8-10
LZS Kolbuszowa Dolna 4 0 3 1 6-7
Błękitni Ropczyce 4 0 1 3 4-16
Herman Hermanowa 3 1 1 1 6-6
LZS Stobierna 3 1 1 1 3-4
Plantator Nienadówka 3 1 0 2 3-4
Dragon Korzeniów 3 1 0 2 5-7
Świlczanka II Kamyszyn 2 2 0 0 11-1
Skarbek Gogołow 2 2 0 0 12-3
Lechia II Sędziszów 2 2 0 0 7-2
Świlczanka Świlcza 2 2 0 0 7-2
Chemik II Pustków 2 2 0 0 6-3
Strug Tyczyn 2 1 1 0 3-2
KS Bystrzyca 2 1 1 0 2-1
LKS Parkosz 2 1 0 1 4-5
Orzeł Lubla 2 1 0 1 10-6
LKS Głowaczowa 2 1 0 1 6-5
Strumyk Malawa 2 1 0 1 2-4
Start Lubenia 2 0 2 0 2-2
Głogovia Głogów Młp. 2 0 1 1 5-7
Gryf Dębica 2 0 0 2 3-7
LKS Trzebownisko 2 0 0 2 1-5
Rzemiślnik II Pilzno 2 0 0 2 1-6
Kolbuszowianka 2 0 0 2 0-5
Rudnianka Rudna Wielka 1 1 0 0 4-3
Dąb Żdżary 1 1 0 0 3-2
Czarnovia Czarna Tarnowska 1 0 1 0 2-2 4-5
LKS Stara Jastrząbka -Róża 1 0 1 0 5-5
Kolejarz Dębica 1 0 1 0 2-2
Sokół Siedliska – Bogusz 1 0 0 1 1-2
Atut Podboże Zgórsko 1 0 0 1 2-5
Stal Rzeszów 1 0 0 1 1-7