Sponsorzy

Dziękujemy Wszystkim naszym Darczyńcom za okazaną pomoc:

Gmina Ropczyce to gmina miejsko-wiejska w województwie podkarpackim, w powiecie ropczycko-sędziszowskim. W latach 1975-1998 należała do województwa rzeszowskiego.Gmina położona jest w obrębie Pogórza Karpackiego i Kotliny Sandomierskiej. Granica ta przebiega przez miasto, którego północna część znajduje się w Kotlinie Sandomierskiej, a południowa na skraju Karpat.   

 

 

 

ZM INVEST Sp. z o.o. Sp.k. została założona 20.12.2002 r.Siedziba Spółki znajduje się  w Ropczycach przy ulicy Przemysłowej 1, w bezpośrednim sąsiedztwie Zakładów Magnezytowych Ropczyce S.A.Spółka oferuje klientom kompleksowe usługi doradcze, projektowe, instalacyjne i serwisowe dotyczące procesu inwestycyjnego związanego z ceramiką ogniotrwałą, dostosowane do indywidualnych oczekiwań klientów, przy zachowaniu wysokiego poziomu jakości tych usług oraz ich kompleksowości. 

 


 Firma  Weldon Sp. z o.o. powstała w styczniu 2009 poprzez połączenie działających wcześniej firm Metal System Sp. z o.o. Dębica zajmującej się produkcją kontenerów, konstrukcji stalowych i ekranów akustycznych oraz Eko-Świat Ropczyce działającej w branży recyklingu tworzyw sztucznych i produkcji folii z tworzyw sztucznych. Nowa spółka jest również większościowym udziałowcem producenta domów szkieletowych na bazie lekkiego szkieletu stalowego – Firmy AmTech z Głogowa Małopolskiego. Od 07.08.2013 Weldon posiada także Ocynkownię Dębica świadczącą usługi cynkownia ogniowego konstrukcji stalowych i elementów metalowych.  Produkcja metalowa Spółki prowadzona jest w kilku obszarach – największym z nich jest projektowanie, produkcja, sprzedaż i montaż różnego rodzaju kontenerów. Weldon prowadzi również wynajem kontenerów. W ofercie Firmy znajdują się: kontenery budowlane, kontenery biurowe, kontenery socjalne, kontenery socjalno-biurowe, kontenery mieszkalne, kontenery portiernie i stróżówki, pawilony z kontenerów, kontenery sanitarne, a także kontenery magazynowe i kontenery morskie. Wykonanie elementów infrastruktury ekranów akustycznych – wykonanie słupów i ich palowanie wraz z montażem samych paneli dźwiękochłonnych to kolejna przestrzeń, w których swoje zadania wykonuje spółka z Brzezówki. W produkcji metalowej trzecim, niemniej ważnym obszarem jest produkcja i montaż konstrukcji stalowych. Firma Weldon  posiada Świadectwo Kwalifikacyjne nr 224/1074/IV/2012 Spawalniczej Komisji Kwalifikowania Zakładów Przemysłowych przy Instytucie Spawalnictwa w Gliwicach kwalifikujące do II Grupy Zakładów Małych zgodnie z normą PN-M-69009. Weldon dysponuje odpowiednią ilością wyszkolonych pracowników, sprzętem i zapleczem warsztatowym pozwalającym na wykonawstwo konstrukcji zarówno mało jak i wielkogabarytowych. Spółka prowadzi również w Dębicy przy ul. Ratuszowej przedszkole Weldon Kids, szkołę podstawową Weldon School oraz Centrum aktywnego wypoczynku Fun&Sport.

Sklep KASIA w Gnojnicy, której właścicielem jest Pani Łucja Bugaj. Sklep ten znany jest jako Lewiatan, gdyż pod egidą tej znanej w Polsce  Sieci Handlowej  sąsiadujące z naszym stadionem.

 

 

Zgodnie z art. 18 ust 1e pkt 2 ustawy z 15 lutego 1992 r o podatku dochodowym od prawnych (Dz.U. Z 2000 r, Nr 54, poz. 654 z późn. zm.) ,Zarząd Ludowego Klubu Sportowego INTER w Gnojnicy Dolnej podaje do publicznej wiadomości informacje o otrzymanych darowiznach oraz celach na który zostały przeznaczone:

Darowizny 2020
Darowizny 2019
Darowizny 2018
Darowizny 2017
Darowizny 2016
Darowizny 2015