Sponsorzy

Dziękujemy Wszystkim naszym Darczyńcom za okazaną pomoc:

Gmina Ropczyce to gmina miejsko-wiejska w województwie podkarpackim, w powiecie ropczycko-sędziszowskim. W latach 1975-1998 należała do województwa rzeszowskiego.Gmina położona jest w obrębie Pogórza Karpackiego i Kotliny Sandomierskiej. Granica ta przebiega przez miasto, którego północna część znajduje się w Kotlinie Sandomierskiej, a południowa na skraju Karpat.   

Gmina Ropczyce od lat wspiera naszą działalność powierzając nam realizację zadań publicznych

 


Ministerstwo Sportu o wielu lat wspiera naszą działalność statutową poprzez Rządowy Program „KLUB”. Jest to innowacyjny model bezpośredniego wsparcia małych i średnich klubów, gdzie niejednokrotnie objawiają się sportowe talenty. Beneficjentami są dzieci i młodzież do 18. roku życia. Program skierowany jest do klubów sportowych (działających w formie stowarzyszenia), których podstawowym celem działalności statutowej jest upowszechnianie kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży oraz uczniowskich klubów sportowych. W programie dofinansowanie mogą uzyskać jedynie te kluby, w których kwoty dotacji ze środków publicznych udzielanych zarówno w roku poprzedzającym złożenie wniosku, jak i roku bieżącym, nie przekroczyły kwot 200 tys. zł. 


INVEST Sp. z o.o. została założona 20.12.2002 r.Siedziba Spółki znajduje się  w Ropczycach przy ulicy Przemysłowej 1, w bezpośrednim sąsiedztwie Zakładów Magnezytowych Ropczyce S.A.Spółka oferuje klientom kompleksowe usługi doradcze, projektowe, instalacyjne i serwisowe dotyczące procesu inwestycyjnego związanego z ceramiką ogniotrwałą, dostosowane do indywidualnych oczekiwań klientów, przy zachowaniu wysokiego poziomu jakości tych usług oraz ich kompleksowości. Spółka ma na swoim koncie znaczące sukcesy związane z kompleksową obsługą ceramiczną przy wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów ogniotrwałych, polegające na zwiększeniu eksploatacyjnej wytrzymałości urządzeń cieplnych.
Prace zarówno usługowe jak i serwisowe, dopasowywane są do potrzeb i wymagań klienta i realizowane są siłami w wyspecjalizowanych oddziałach zamiejscowych działających w bezpośrednim sąsiedztwie odbiorców usług.

Firma  Weldon Sp. z o.o. jako producent konstrukcji stalowych i kontenerów należy do grona liderów krajowych w segmencie produkcji szerokiej palety kontenerów i budynków modułowych oraz konstrukcji salowych. Weldon Sp. z o.o. z Brzezówki powstała w styczniu 2003 roku, z połączenia przedsiębiorstw Metal System Sp. z o.o. Dębica oraz Eko-Świat Ropczyce, które po konsolidacji wniosły niezbędną wiedzę techniczną oraz kluczowe rozwiązania technologiczne dla kontenerów, budynków modułowych, ekranów akustycznych, konstrukcji stalowych i słupów energetycznych. Pomysł, doświadczenie biznesowe oraz kapitał na nowe przedsięwzięcie wniósł współzałożyciel i wieloletni prezes zarządu Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka- Kazimierz Mikrut. Spółka jest większościowym udziałowcem producenta domów szkieletowych na bazie lekkiego szkieletu stalowego – przedsiębiorstwa AmTech z Głogowa Małopolskiego. Od 07.08.2013 częścią spółki Weldon jest Ocynkownia Dębica, świadcząca usługę zabezpieczenia antykorozyjnego poprzez cynkownie ogniowe konstrukcji stalowych i elementów metalowych. Spółka do chwili obecnej koncentruje się na rozwoju kompetencji pracowników, rozbudowie parku maszynowego i doskonaleniu wytwarzanych produktów. Dużą wagę przykłada do pracy na zaawansowanych technologicznie maszynach.


Serwis Blacharsko-Lakierniczy LUCAR , którego właścicielem jest Pan Łukasz Wojdon oferuje m.in. lakiernictwo i blacharstwo samochodowe a swoją główną siedzibę posiada w miejscowości Ropczyce. Mimo iż oferta zakładu blacharsko-lakierniczego skierowana jest głównie do klientów z Ropczyc, Dębicy, Sędziszowa Małopolskiego, Mielca, Rzeszowa oraz całego województwa podkarpackiego to przyjmujemy również zamówienia z całej Polski oraz z zagranicy m.in.: Austrii, Niemiec i Włoch. Oferuje również holowanie samochodów oraz w razie potrzeby samochód zastępczy.


FHU KLIMA TEC Piotr Jędrysek to firma, która powstała w roku 2007. Sprzedaje i montuje urządzenia związane z klimatyzacją, zajmuje się również wentylacją, filtrowentyalacją, oferuje również serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Klimatyzacja od początków założenia firmy KLIMATEC była wiodącą działalnością. Dzięki bogatemu doświadczeniu popartemu licznymi certyfikatami udało się jej wypracować szeroką gamę rozwiązań technicznych, których celem jest znalezienie tych najbardziej optymalnych do potrzeb klientów. W  ofercie znajdują się urządzenia niemal wszystkich producentów urządzeń klimatyzacyjnych w pełnym zakresie asortymentu. Wentylacja stanowi ważny element rozwoju firmy KLIMATEC, która wykonuje instalacje wentylacji w pełnym zakresie na różnego rodzaju obiektach takich jak: domy jednorodzinne, hale przemysłowe, baseny, galerie handlowe, biurowce oraz innego rodzaju obiekty użyteczności publicznej. Firma KLIMATEC jest autoryzowanym dystrybutorem wielu marek urządzeń popartych certyfikatami dzięki czemu zapewnia profesjonalną autoryzowaną obsługę techniczną w okresie gwarancji oraz po jej zakończeniu.


Elektromontaż Rzeszów S.A. jest jedną z największych firm produkcyjno-montażowych branży elektrycznej w Polsce.
Misją Spółki jest dostarczenie najwyższej jakości kompleksowych usług elektromontażowych oraz tworzenie produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Spółka specjalizuje się w wykonawstwie instalacji elektrycznych i teletechnicznych oraz systemów AKPiA i BMS. Realizacja zadań inwestycyjnych opiera się na świadczeniu usług obejmujących: doradztwo techniczne, projektowanie, komplementację dostaw, prace budowlano-montażowe oraz prace pomiarowe, rozruchowe i serwisowe. Instalacje wykonywane są z wykorzystaniem optymalnych rozwiązań pod względem technologicznym oraz kosztowym. Inwestycje prowadzone są w obiektach przemysłowych, biurowych, użyteczności publicznej, a także hotelach i centrach handlowo-rozrywkowych. W ramach prowadzonej działalności Elektromontaż Rzeszów S.A. zajmuje się również produkcją słupów i masztów oświetleniowych, konstrukcji stalowych oraz urządzeń elektroenergetycznych. Spółka uczestniczy w budowie i modernizacji dróg, autostrad, mostów i lotnisk, dostarczając zaawansowane technologicznie systemy oświetleniowe.


SIATKO-MET Paweł Śnieżek ma siedzibę w Gnojnicy. Jej oferta obejmuje wszystko, co jest niezbędne przy wykonywaniu ogrodzeń. Są to przede wszystkim siatki ogrodzeniowe ocynkowane oraz ocynkowane i powlekane wykonane z solidnego drutu od polskiego producenta. . Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, firma wprowadził do asortymentu słupki ogrodzeniowe stalowe i powlekane oraz akcesoria montażowe. W stałym asortymencie posiad panele ogrodzeniowe i słupki panelowe. Prowadzi też sprzedaż betonowych elementów ogrodzeniowych. Wszystkie produkty zostały objęte gwarancją


Firma MS- Auto,  której właścicielem jest Marcin Sroka to komis samochodowy, który znajduje się w Ropczycach. Firma MS-AUTO oferuje skup i sprzedaż pojazdów używanych . Kupując samochód w tej firmie uzyskujesz pewność, że jego przebieg jest autentyczny. Oferowane pojazdy są z udokumentowanym przebiegiem i możliwością jego potwierdzenia, oraz z kompletną historią serwisową, tak więc oferowany asortyment jest czasami na pozór droższy od konkurencyjnego, lecz sprawdzony, pewny pod względem legalności, stanu technicznego i przebiegu. Komis oferuje kompleksową obsługę sprzedaży ratalnej na bardzo dogodnych warunkach w uproszczonej procedurze. Oferuje możliwość jazdy próbnej przed zakupem, oraz usługę inspekcji pojazdu w autoryzowanym serwisie. Przyjmuje w rozliczeniu każdy pojazd. Firma MS-AUTO przygotowana jest do odkupu/nieograniczonej ilości pojazdów zarówno od osób fizycznych, jak i z flot samochodowych. Gwarantuje dowolną formę płatności (gotówka-od ręki/przelew). Firma MS-AUTO istnieje na rynku od 2007 roku. Siedziba firmy znajduje się w Ropczycach ul. Mickiewicza 58 ( dawny bar CHATKA PUCHATKA). Aktualna oferta znajduje się na FB firmy jak i na stronie https://ms-auto.otomoto.pl/


Centrum IQ Sp. z o.o. to spółka, która prowadzi Językową Niepubliczną Szkołę Podstawową Weldon School; Niepubliczne przedszkole Weldon KIDS, oraz klub FUN & SPORT. FUN & SPORT  jest jedynym klubem na podkarpaciu oferującym tak bogatą ofertę w zakresie zabawy i sportu. Działa od 2018 roku. Oferuje atrakcje dla każdej grupy wiekowej. Oferuje przyjęcia okolicznościowe „szyte na miarę”: urodziny, komunie, baby shower, imprezy okolicznościowe itp. Oprócz sali zabaw dla dzieci, dysponują dwiema dużymi salami w oranżerii, kawiarnią, kortami do squasha, sauną, salonem wirtualnej rzeczywistości, paintballem laserowym, mini golfem oraz mini kręglami.

Celem istnienia Fundacji Radosny Uśmiech Dziecka z siedzibą w Dębicy jest niesienie różnorakiej pomocy, szczególnie Dzieciom i Młodzieży oraz ich Rodzicom. Fundacja pomaga tym najbardziej potrzebującym, często chorym na ciężkie lub nieuleczalne choroby, ale także dzieciom wyjątkowym, utalentowanym w ich drodze do realizacji marzeń. Misją fundacji jest popieranie wszechstronnego rozwoju społeczeństwa polskiego, w szczególności dzieci i młodzieży w następujących obszarach: kultury, nauki, oświaty, edukacji, rehabilitacji i wychowania, ochrony zdrowia, w zakresie pomocy społecznej, dobroczynności, kultury fizycznej i sportu. Oprócz realizacji inicjowanych poprzez siebie przedsięwzięć, Fundacja współdziała z innymi instytucjami, organizacjami i osobami dla osiągnięcia wspólnych celów statutowych. Współdziałanie to ma charakter wsparcia organizacyjnego, częściowego lub całkowitego finansowania przedsięwzięcia, pomocy w uzyskaniu niezbędnych funduszy z innych źródeł.

GPM Mfg Inc to rodzinna firma, która rozpoczęła swoją działalność w 1984 roku w małym garażu w północno-zachodniej części Chicago, zajmując się ręczną obróbką skrawaniem.  GPM wykonuje  wiele precyzyjnych operacji toczenia i frezowania CNC. Firma dysponuje szeroką gamą urządzeń CNC, które pozwalają na podjęcie się wszelkiego rodzaju prac, zarówno małych, jak i dużych. Zajmuje się obróbką  materiałów ze stali niskowęglowej, nierdzewnej, aluminium, mosiądzu, tytanu i stopów metali jak i również z tworzyw sztucznych. Firma obsługuje branżę automatyki, opakowań, produkcji urządzeń, medyczną, farmaceutyczną, rolniczą i motoryzacyjną.


Südzucker Polska S.A. jest częścią europejskiej Grupy Südzucker, największego producenta cukru w Europie. Jako członek międzynarodowego koncernu czerpie z wieloletnich doświadczeń zebranych zarówno w Polsce, jak i przez siostrzane spółki na rynkach zagranicznych. To pozwala spółce szybko reagować i dostosowywać się do dynamicznie zmieniających się tendencji rynkowych i potrzeb klientów. Na przestrzeni kilku ostatnich lat firma przeprowadziła konsolidację 22 spółek cukrowniczych, co umożliwiło modernizację przedsiębiorstwa. Obecnie Südzucker Polska S.A. produkuje cukier w 4 cukrowniach: Cerekiew, Ropczyce, Strzelin i Świdnica. Flagowym produktem firmy jest cukier biały, oferowany pod znaną i docenianą przez polskich konsumentów już od 20 lat marką „Cukier Królewski”. Działalność koncernu Südzucker Polska S.A. koncentruje się wokół trzech nadrzędnych celów, którymi są: społeczna odpowiedzialność biznesu, innowacyjność i rozwój na wszystkich płaszczyznach działania oraz pozyskanie i utrzymanie najwyższego zaufania ze strony klientów.


Makijaż z Pazurem – Wizaż i Stylizacja Paznokci, którego właścicielką jest Pani Renata Marciniec to salon kosmetyczny.

Pani Renata swoje usługi świadczy w Sędziszowie Młp. Manicure, pedicure, makijaż, henna czy regulacja brwi to część oferty skierowanej głownie do Pań. Klientkami tego salonu kosmetycznego są nasze zawodniczki, które chwalą sobie ofertę przedstawiona przez Makijaż z pazurem. Świadectwo naszych zawodniczek jest dla nas wyznacznikiem dlatego przyłączamy się to tej opinii i gorąco polecamy zajrzeć właśnie do tego salonu kosmetycznego. 


Jarząb Licencjonowane Przewozy Międzynarodowe to firma działającą na rynku od 1994r. Od początku istnienia specjalizuje się w przewozach pasażerskich na trasie Polska Południowa – Wiedeń i okolice. Posiada Certyfikat Kompetencji Zawodowej oraz niezbędne licencje do przewozu osób. 
Zdobyte doświadczenie pozwala na wykonywanie usług najwyższej jakości, a dewizą firmy jest zadowolenie klienta. W trosce o klientów firma dba o komfort i wygodę podróży podnosząc nieustannie standard  samochodów. Firma świadczymy usługi transportowe dla osób prywatnych, firm, instytucji, szkół oraz wszelkiego rodzaju grup zorganizowanych. Do dyspozycji posiadamy komfortowe, klimatyzowane pojazdy  marek Volkswagen i Mercedes-Benz, o zróżnicowanej ilości miejsc  – od 8 do 21. Na czas podróży firma oferuje pasażerom  dodatkowe ubezpieczenie NW. 


Bank Spółdzielczy w Ropczycach to największy bank spółdzielczy w Powiecie ropczycko-sędziszowskim.  Jest w Ropczycach od 1949 roku, blisko ludzi i lokalnej społeczności. U podstaw  misji banku leży tradycja ruchu spółdzielczego oraz wspieranie rozwoju gospodarczego regionu. Działalność banku opiera się wyłącznie na polskim, rodzimym kapitale. Obsługuje klientów indywidualnych i przedsiębiorstwa, a także samorządy.  Oferuje produkty i usługi, które dopasowują się do potrzeb lokalnego rynku.


Firma Żelazny powstała w 1991 roku, od tego czasu była wielokrotnie wyróżniania w rankingu Diamentów Forbesa oraz Gazeli Biznesu, jako jedna z najlepiej rozwijających się firm w naszym kraju. Oferuje szeroki wybór pieców węglowych C.O., grzejników, farb, lakierów, narzędzi ogrodniczych (kosiarki, odśnieżarki, kosy, myjki), systemów rynnowych. Oferowane produkty są najwyższej jakości, pochodzą od renomowanych producentów Defro, Sas, Magnat, Vidaron, Hammerite, Oleo-Mac, Bryza. Oferta skierowana jest do wszystkich klientów, Spółka prowadzi sprzedaż internetową, posiada też dobrze prosperujący sklep stacjonarny w Sędziszowie Młp.


Sklep KASIA w Gnojnicy, której właścicielem jest Pani Łucja Bugaj. Sklep ten znany jest jako Lewiatan, gdyż pod egidą tej znanej w Polsce  Sieci Handlowej  sąsiadujące z naszym stadionem.

 


Zgodnie z art. 18 ust 1e pkt 2 ustawy z 15 lutego 1992 r o podatku dochodowym od prawnych (Dz.U. Z 2000 r, Nr 54, poz. 654 z późn. zm.) ,Zarząd Ludowego Klubu Sportowego INTER w Gnojnicy Dolnej podaje do publicznej wiadomości informacje o otrzymanych darowiznach oraz celach na który zostały przeznaczone:

Darowizny 2020
Darowizny 2019
Darowizny 2018
Darowizny 2017
Darowizny 2016
Darowizny 2015