Wolica Piaskowa 21.10.2020 godz.: 16:00 0:3
Mikołaj Szczypta -13 bramek

CHĘTNYCH DO GRY W NASZEJ DRUŻYNIE JUNIORÓW ROCZNIK 2004 I MŁODSI PROSIMY O KONTAKT POPRZEZ MAIL KLUBOWY, EWENTUALNIE TELEFONICZNY: 574 824 450

Dokończenie rundy odwołane

Jak czytamy w Komunikacie Komisji Gier PPN w Dębicy.Komisja Gier Podokręgu Piłki Nożnej w Dębicy zawiadamia że, na posiedzeniu w dniu 20.10. 2020 r. postanowiła w związku że na całym Podokręgu Dębica wprowadzona jest czerwona strefa oraz notuje się coraz więcej przypadków kwarantanny i zakażenia korona wirusem powodującym (chorobę) COVID-19, mając na uwadze zdrowie oraz bezpieczeństwo wszystkich zawodników Trenerów oraz Sędziów, Komisja Gier Podokręgu Piłki Nożnej w Dębicy postanowiła odwołać wszystkie zawody sportowe w grupach młodzieżowych rundy jesiennej, począwszy od Klasy Okręgowej Dębica – Juniora Młodszego do Żak. Odwołane mecze które nie zostały rozegrane z rundy jesiennej sezonu 2020/2021 zostają przesunięte na rundę wiosenną tego sezonu i zostaną rozegrane na początku rundy wiosennej „

Nie pozostaje nam nic innego jak pogratulować naszym chłopakom świetnego wyniku i zajęcia po rozegraniu 8 z 9 spotkań drugiego miejsca w tabeli. Była to dziwna runda. Po wycofaniu się drużyny ze Straszęcina w rozgrywkach było aż dwie pauzy. Mnóstwo meczy nie rozegrano (są drużyny, które mają zaledwie rozegrane 4 spotkania), wiele było zmian terminów. Cóż takie mamy czasy i rozumiemy to. Wszystkim zawodnikom, naszym przeciwnikom, trenerom i działaczom drużyn przeciwnych jak i również arbitrom prowadzącym spotkania życzymy dużo zdrowia i …do zobaczenia na wiosnę.

Zwycięstwo z Piastem. Czas na ostatni akord.

Po dwóch porażkach z rzędu nasi zawodnicy zwyciężyli Piast. Do przerwy był remis 0:0, jednak w drugiej połowie nasi najlepsi strzelcy w końcu zdobyli bramki i INTER zwyciężył.Pozostało ostatnie spotkanie w tej rundzie. W roli gospodarza w Ostrowie gościć będziemy Radomyślankę. Zwyciężając zapewnimy sobie miejsce na podium

Coś się zacięło

Po udanej pierwszej części rundy i 5 zwycięstwach w pierwszych pięciu meczach coś się zacięło w dobrze pracujących trybach maszyny naszych juniorów.

Po porażce z Błękitnymi znów schodzimy z boiska pokonani. Tym razem górą był Sokół Kolbuszowa Dolna. Dość szybko tracimy dwie bramki i przegrywamy. Udaje się nam wyrównać a potem mamy setkę na 3:2 jednak jej nie wykorzystujemy a rywal zdobywa kolejne bramki. Wychodzi mu niemal wszystko znów wysoko przegrywamy.

Dziwny jest ten sezon. Dwie pauzy w rundzie, mnóstwo meczów przełożonych. Być może coś wybiło naszych z rytmu. Teraz jedziemy do Wolicy na derbowy pojedynek.Wolica jest w gazie a my chcemy powrócić na drogę zwycięstw

Derby dla Błękitnych

Mecz na szczycie trochę nas rozczarował. Czekaliśmy na walkę, składne akcję i ciekawy mecz. Jednak tak nie było. W pierwszej połowie w miarę wyrównany pojedynek, jednak po przerwie Błękitni wyraźnie nam odjechali.

5 meczy bez straty punktów to dorobek INTERU i Błękitnych w tym sezonie przed meczem derbowym.  Mecz o przodownictwo w tabeli zapowiadał się ciekawie i tak było przez pierwsze 30 minut. Wyrównana walka, gra głównie w środku i kilka sytuacji bramkowych. Nasi zawodnicy mieli takie dwie i powinni prowadzić. Niestety zniweczone sytuacje a na dodatek w końcówce pierwszej połowy dostajemy dwa strzały i przegrywamy.

W Drugiej połowie Błękitni pokazali, że są zdecydowanie lepsi w tym meczu i zasłużenie zwyciężyli aplikując nam kolejne bramki.

Był to najsłabszy mecz w naszym wykonaniu i Błękitni potrafili to wykorzystać zdobywając tyle bramek na ile im pozwoliliśmy. Teraz pauza a potem wyjazd do Sokoła. Trzeba się podnieść i walczyć nadal. Za pół roku będzie okazja do rewanżu

Idą jak burza. Czas na derby

Piąty mecz i piąte zwycięstwo, takim wynikiem mogą pochwalić się nasi juniorzy. Tym razem żadnych szans nie dali rywalowi z Będziemysla, którego pokonali 12:0.  Dzięki temu zwycięstwu wskoczyli na pierwszą lokatę w ligowej tabeli. Teraz czeka nas mecz rundy a może nawet i roku. Jako gospodarz w Ropczycach podejmować będziemy Błękitnych, którzy podobnie jak i my po pięciu kolejkach zgromadzili komplet punktów. Święte derby rozpoczną się w najbliższy wtorek o godzinie 15:00. Będzie to mecz o pierwszą lokatę i władze na najbliższe pół roku w powiecie

Juniorzy pomścili seniorów

Nie tak dawno w pechowych okolicznościach seniorzy w Brzostku minimalnie ulegli rywalom. W samej końcówce spotkania ewidentnego karnego dla nas nie odgwizdał sędzia i zrobiło się niezłe zamieszanie. nasza ekipa żadna rewanżu nie może się doczekać starcia z Brzostowianką w rundzie wiosennej na własnym wyremontowanym boisku.  Rewanż przyszedł jednak wcześniej, Nasza młodsza ekipa pojechała do Brzostka i zwyciężyła. Był to ciężki pojedynek, gdyż ostatni mecz nasza drużyna rozegrała trzy tygodnie temu. Zwycięstwo smakuje tym bardziej, gdyż dzięki niemu w bezpośrednim pojedynku o wyższą lokatę przeskakujemy rywala w tabeli. Teraz czan na  nadrobienie zaległości. Mamy dzień przerwy i jedziemy do Będziemyśla na pojedynek z Grodem. Wciąż jesteśmy niepokonani i z kompletem zwycięstw razem z Błękitnymi Ropczyce otwieramy ligową tabelę.

Kolejne wysokie zwycięstwo

Lider z Gnojnicy nie dał szans kolejnemu przeciwnikowi. Tym razem zwyciężył 6:1 w wyjazdowym pojedynku Kamieniarz Golemki.  Tym razem już na początku spotkania tracimy bramkę. Jeszcze przed przerwą wyrównuje Szczypta, który rośnie na czołowego bombardiera INTERU- kolejne trzy bramki w tym meczu. Po przerwie odjeżdżamy rywalom i wysoko zwyciężamy. Wynik ostateczny to 6:1. Kolejni zawodnicy  z bramką na koncie, kolejni debiutują. Tym razem na boisku pojawił się Karol Charchut- brat Patryka, który powoli wraca do gry po kontuzji. Cieszy, że kolejne pokolenia wiążą swoją przyszłość z INTEREM

Idziemy za ciosem

Po zwycięstwie na inaugurację rozgrywek ligowych nasi młodzi zawodnicy poszli za ciosem i nie dali szans drużynie z Bystrzycy pokonując ją 6:0. Już przed przerwą nasi zawodnicy trzykrotnie wpisali się na listę strzelców. Kolejne dwie bramki do swojego dorobku dorzucił M. Szczypta, który wyrasta na lidera naszego zespołu. Kolejne trafienie zaliczył również M. Wielis. M. Worwa i K. Jasek to kolejni nasi zawodnicy z bramką w tym meczu. Dzięki temu zwycięstwu wskakujemy na pozycję lidera w ligowej tabeli

Teraz czek nas wyjazdowe spotkanie z Kamieniarzem Golemki.

Zwycięstwo na początek

W pierwszym meczu sezonu 2020/2021 nasi juniorzy zwyciężyli Kaskadę Kamionka 4:2. Powrót do ligowych zmagań zapamięta wielu zawodników. W drużynie K. Świerada mnóstwo nowych twarzy co cieszy. Szczególnie ten mecz zapamięta dwóch zawodników: Maksymilian Wielis i Mikołaj Szczypta do debiutanci w drużynie INTERU, którzy solidarnie zdobyli po dwie bramki