Czarna Tarnowska 02.09.2020 godz.: 17:00 1:6
Mikołaj Szczypta -7 bramki

CHĘTNYCH DO GRY W NASZEJ DRUŻYNIE JUNIORÓW ROCZNIK 2004 I MŁODSI PROSIMY O KONTAKT POPRZEZ MAIL KLUBOWY, EWENTUALNIE TELEFONICZNY: 574 824 450

Kolejne wysokie zwycięstwo

Lider z Gnojnicy nie dał szans kolejnemu przeciwnikowi. Tym razem zwyciężył 6:1 w wyjazdowym pojedynku Kamieniarz Golemki.  Tym razem już na początku spotkania tracimy bramkę. Jeszcze przed przerwą wyrównuje Szczypta, który rośnie na czołowego bombardiera INTERU- kolejne trzy bramki w tym meczu. Po przerwie odjeżdżamy rywalom i wysoko zwyciężamy. Wynik ostateczny to 6:1. Kolejni zawodnicy  z bramką na koncie, kolejni debiutują. Tym razem na boisku pojawił się Karol Charchut- brat Patryka, który powoli wraca do gry po kontuzji. Cieszy, że kolejne pokolenia wiążą swoją przyszłość z INTEREM

Idziemy za ciosem

Po zwycięstwie na inaugurację rozgrywek ligowych nasi młodzi zawodnicy poszli za ciosem i nie dali szans drużynie z Bystrzycy pokonując ją 6:0. Już przed przerwą nasi zawodnicy trzykrotnie wpisali się na listę strzelców. Kolejne dwie bramki do swojego dorobku dorzucił M. Szczypta, który wyrasta na lidera naszego zespołu. Kolejne trafienie zaliczył również M. Wielis. M. Worwa i K. Jasek to kolejni nasi zawodnicy z bramką w tym meczu. Dzięki temu zwycięstwu wskakujemy na pozycję lidera w ligowej tabeli

Teraz czek nas wyjazdowe spotkanie z Kamieniarzem Golemki.

Zwycięstwo na początek

W pierwszym meczu sezonu 2020/2021 nasi juniorzy zwyciężyli Kaskadę Kamionka 4:2. Powrót do ligowych zmagań zapamięta wielu zawodników. W drużynie K. Świerada mnóstwo nowych twarzy co cieszy. Szczególnie ten mecz zapamięta dwóch zawodników: Maksymilian Wielis i Mikołaj Szczypta do debiutanci w drużynie INTERU, którzy solidarnie zdobyli po dwie bramki