Gnojnica 15.09.2021 godz.: 17:00 1:3
K. Frydło A. Kujda, D. Pazdan – 1 bramka

CHĘTNYCH DO GRY W NASZEJ DRUŻYNIE JUNIORÓW ROCZNIK 2005 I MŁODSI PROSIMY O KONTAKT POPRZEZ MAIL KLUBOWY, EWENTUALNIE TELEFONICZNY: 574 824 450

Nadal bez punktów

Tym razem w Gnojnicy gościliśmy zespół z Pilzna. Zespół który przyjechał w 10-osobowym składzie ale i tak potrafił zwyciężyć z naszą ekipą. Do przerwy 1:2. Mieliśmy kilka sytuacji ,jednak nie udało się zremisować. Drugą część meczu rozpoczynamy od ataków ale jak to często bywa rywal kontruje skutecznie i zamyka spotkanie. W następnych sytuacjach wynik powinien się zmienić na korzyść przyjezdnych, lecz ratowała nas dobra dyspozycja naszego bramkarza, słupek i trochę szczęścia. Nasi zawodnicy dzielnie do końca walczyli o poprawę wyniku jednak niestety po raz trzeci w tym sezonie schodzimy z boiska pokonani w stosunku 1:3.

W teraz czeka nas pauza a potem jedziemy do Trześni.

Porażka z Bystrzycą

Drugi mecz i druga porażka. Tym razem przegrywamy w Olchowej z KS Bystrzyca. mecz kończymy z trzema kontuzjami. Dwóch naszych zawodników ląduje na pogotowiu. Nie tak maja wyglądać nasze mecze. Szybkiego powrotu do zdrowia życzymy naszemu zawodnikowi Dominikowi Pazdanowi, który najboleśniej odczuł to spotkanie

Falstart

W pierwszym meczu juniorów nasza drużyna uległa zespołowi z Pustkowa na własnym boisku 3:1. Do przerwy był remis 1:1. W drugiej części zawodów zawodnicy gości odskoczyli nam na dwie bramki przewagi. W końcówce nasi zawodnicy przycisnęli rywala i przeprowadzali szturmowe ataki, jednak ostatecznie nie udało zmienić się wyniku tego spotkania.