Zagorzyce 19.10.2019 godz.: 11:00
Zagorzyce 12.10.2019 godz.: 11:00 2:2
Adrian Frydło -7 bramek

Remis z Unią

W kolejnym spotkaniu nasi juniorzy zdobyli kolejny punkt w tegorocznych rozgrywkach. Blisko było drugiego zwycięstwa jednak ostatecznie udało się zremisować z rywale 2:2 Bramki dla naszej drużyny zdobyli już w pierwszej połowie Adrian i Konrad Frydło.

Udany rewanż Gryfa Mielec

Gryf Mielec to jedyna drużyna,którą udało się nam pokonać w pierwszej rundzie rozgrywek. W meczu rozgrywanym w Gnojnicy pokonujemy przeciwnika 3:2 i notujemy pierwsze zwycięstwo w Podkarpackiej Lidze Juniorów Młodszych. Tym razem w Mielcu to gospodarze są górą i w identycznym stosunku pokonują naszych juniorów.

Nie mile wspominał będzie to spotkanie Jakub Juchno, który wylądował w szpitalu. Życzymy naszemu młodemu zawodnikowi rychłego powrotu do zdrowia i oczywiście na zielone murawy

Rundę rewanżową w rundzie jesiennej czas zacząć

Przed tygodniem zakończyliśmy pierwszą z czterech rund tego sezonu. Dzień później niemal cała drużyna gości w Krakowie na klasyku polskiej ekstraklasy Cracovia – Legia. Były emocje, podgląd na żywo piłki na najwyższym naszym rodzimym poziomie i powrót do ligowej rzeczywistości. Podobnie jak pierwszą rundę tego sezonu rozpoczynamy tę drugą. W rywalizacji z Polonia przemyśl ponownie remisujemy i opuszczamy ostatnie miejsce w tabeli.

W mocno okrojonym składzie (zaledwie 12 zawodników), w mecz wchodzimy rewelacyjnie prowadząc już 2:0. Do przerwy jednak jest 2:2 a po przerwie goście wychodzą na prowadzenie. Udaje nam się jednak doprowadzić do remisu i zdobyć kolejny punkt . Bramki dla nas zdobywają Mateusz Baran-2 oraz Jakub Ortyl.

Teraz czas na starcie z Gryfem Mielec. To z tą drużyną udało się nam odnieść jedne dotąd zwycięstwo w Podkarpackiej Lidze Juniorów Młodszych

Pierwszą część sezonu kończymy na ostatnim miejscu

Po awansie wielką niewiadomą były nasze występy. Drużyna, która awansowała niemal w całości ukończyła wiek juniora młodszego i konieczna była przebudowa. W zespole sporo nowych twarzy co cieszy. Mamy nowego bramkarza, który broni bramki również w drużynie seniorów. można powiedzieć dobry początek. Remisujemy w Przemyślu oraz zwyciężamy Gryf Mielec u siebie. potem przyszła seria porażek i po 7 meczach zamykamy tabelę. Trochę szczęścia zabrakło w starciu ze Strugiem Tyczyn ale w końcówce meczu punkty uciekły. Teraz przed nami rewanże. Zaczniemy od starcia z Polonia Przemyśl.

Brzozovia jak przystało na vice-lidera okazała się zespołem za mocnym na INTER i wysoko pokonała nasz zespół i wskakuje na fotel lidera. Gramy dalej. Ogrywanie młodzieży pozytywnie wpływa na pierwszy zespół. Obok wspomnianego bramkarza (P. Świder) w pierwszej drużynie gra również A. Frydło i M. Baran.

Lider za mocny

Stal Mielec okazała się za mocna na naszą drużynę ale niema co się dziwić. Klub z Mielca to klub z tradycją, dwukrotny mistrz Polski a obecnie pukający do ekstraklasy. Co za ty idzie, na pewno znakomite szkolenie młodzieży o czym mogliśmy się przekonać w dzisiejszym spotkaniu. Nasi dzielnie trzymali się w pierwszych 20 minutach potem już było niestety lanie. Przegrywamy kolejne spotkanie ale walka na wyższym szczeblu rozgrywkowym powinna zapunktować w niedalekiej przyszłości. Najważniejsze jest ogrywanie naszych zawodników i przygotowanie ich do walki na poziomie seniorskim. Teraz w Zagorzycach podejmować będziemy vice-lidera z Brzozowa. Mecz w najbliższą niedzielę w Zagorzycach. Po meczu jedziemy do Krakowa na mecz Cracovia – Legia

Juniorzy porażką pożegnali murawę w Gnojnicy przed remontem

To już pewne. Było to ostatnie spotkanie w tym roku w Gnojnicy. Od poniedziałku rusza remont płyty boiska. Niestety żegnamy się z Gnojnickim SAN SIRO porażką.

Do przerwy minimalnie przegrywamy z rywalem z  Tyczyna. Udaje się nam doprowadzić do remisu po kapitalnym trafieniu Adriana Frydły, jednak błędy w końcówce spotkania i Strug nam odjeżdża. Teraz jedziemy do rezerw Stali Mielec. Lider wpadł na autostradę i jak walec miażdży kolejnych rywali

Legion Pilzno pokonuje INTER

Do Pilzna jedziemy nieco okrojonym składem co widać w poczynaniu na boisku. Lepiej grający gospodarze od początku dominują na boisku udowadniając to zdobytymi bramkami. Ostatecznie gospodarze zwyciężają 8:1. honorowe trafienie zaliczył Adrian Frydło

Po dobrym starcie -zimny prysznic w Nowej Sarzynie

W odróżnieniu do naszej „pierwszej” drużyny juniorzy mają za sobą już trzy spotkania. Zdołają nawet przed startem tych starszych rozegrać jeszcze jeden mecz. Pierwsze dwa spotkania punktowane i chrapka na kolejne zdobycze punktowe. Mecz w Sarzynie okazał się jednak całkiem odmienny. Przeciwnik był o klasę lepszy, zdominował nas i zasłużenie wysoko zwyciężył aplikując nam aż 10 bramek. Taki jest sort. Dziś to my liżemy rany i pozostaje powalczyć nam o dobry wynik w kolejnych spotkaniach. Po awansie wiedzieliśmy, że różowo nie będzie ale ambicja naszych zawodników i wiara w nich pozwala nam wierzyć w dobrą przyszłość. Rywalizacja na wyższym poziomie zawsze zaprocentuje.

Pierwsze zwycięstwo w Podkarpackiej Lidze Juniorów młodszych

W pierwszym spotkaniu naszych juniorów po awansie na własnych śmieciach podejmowaliśmy Gryf mielec. Obie ekipy toczyły wyrównane spotkanie. przed przerwą miejscowym prowadzenie dał Adrian Frydło. Pierwsza akcja drugiej części gry dała gościom wyrównanie. Inter rozpoczął od środka i po bramce Mateusza Barana znów prowadził. Bramka wyrównująca padła po rzucie karnym. Goście zmarnowali kilka znakomitych sytuacji i w myśl starego porzekadła w końcówce zemściło się to na nich. Bramkę na wagę trzech punktów dla INTERU zdobył Konrad Frydło.

Teraz jedziemy do nowej Sarzyny.

Na dzień dobry remis w Przemyślu

Nowy sezon, nowe wyzwania. Po awansie wywalczonym przez zawodników, którzy z racji wieku z drużyny odeszli ich młodszych kolegów czekała chwila prawdy w Przemyślu. INTER nie był faworytem a pomimo tego zremisował. Przy odrobinie szczęścia mógł nawet zwyciężyć, gdyż po bramce Adriana Frydły prowadził. Z drugiej strony lepiej grający gospodarze mecz powinni zwyciężyć, gdyż przeważali. Liczy się jednak to co w sieci i dziś z dalekiego wyjazdu wracamy z punktem