Juniorzy

Następny Mecz
Poprzedni Mecz
Najlepszy strzelec
Gnojnica 01.05.2019
Zagorzyce 24.04.2019
3:4 
Adrian Frydło – 17 bramek

Derby z elektryzującą końcówką

W meczu derbowym zaskoczył trener gości wystawiając w pierwszym składzie większość zawodników grających do tej pory mniej. To oni będą grali pierwsze skrzypce od nowego sezonu, kiedy to wiek juniora młodszego ukończy aż 9 zawodników aż rocznika 2002.

Do przerwy przegrywamy i powoli wchodzą Ci bardziej doświadczeni jednak gra się nie poprawia. Dużo chaosu a pod bramką rywala walimy głową w mur marnując kolejne sytuacje. Zaczyna się ostatnie 10 minut meczu i zapowiada się pierwsza porażka w sezonie INTERU a zarazem pierwsze zwycięstwo Płomienia.

Nasi walczą jednak do końca grając w końcu skuteczniej. W 84 minucie łapiemy kontakt. W 90 po karnym T. Steca jest już remis a w ostatniej akcji meczu strzelamy bramkę zwycięską. Wygrywamy rzutem na taśmę wydawać się by już mogło przegrany mecz.

Przed nami (o ile liczby nie kłamią i w obliczenia nie wkradł się błąd) 200 ligowy mecz w historii występów juniorów młodszych INTERU Gnojnica. 01.05. podejmować będziemy w Gnojnicy drużynę Plonu Klęczany.


 U juniorów bez zmian

Parafrazując mistrza  Wyspiańskiego  z dramatu „Wesele”zapytam retorycznie:

-Co tam Panie w Gnojnicy

– Juniorzy Trzymają się mocno.

Może kiedyś akurat przyda się przy maturze naszym zawodnikom. (oby cytat był już poprawny).

Wracając do inauguracji rozgrywek naszych juniorów nic więcej dodać nie możemy. Inter odniósł kolejne przekonywujące zwycięstwo. Nadal bez straty punktu otwiera ligową tabelę. Hattrickiem popisał się A. Stec zaś w bramce zadebiutowało dwóch nowych zawodników. J/ Rojek, który przed kilkoma laty próbował sił w polu oraz Krystian Glinka.

W sumie dodać możemy, że skład mocno podobny do tego seniorów, który w sobotę walczył w Paszczynie. 5 zawodników tych samych. I jeszcze jedno Nasz rywal w 10 meczach stracił zaledwie 14 bramek (my jedynie 8), z których równą połowę strzelili mu nasi zawodnicy