Juniorzy

Następny Mecz
Poprzedni Mecz
Najlepszy strzelec
Gnojnica 25.05.2022 godz.: 17:00
Gnojnica 27.04.2022 godz.: 17:00 1:1
Konrad Frydło – 8 bramki

CHĘTNYCH DO GRY W NASZEJ DRUŻYNIE JUNIORÓW ROCZNIK 2005 I MŁODSI PROSIMY O KONTAKT POPRZEZ MAIL KLUBOWY, EWENTUALNIE TELEFONICZNY: 574 824 450


Na remis z liderem

Spora grupa kibiców oglądała potyczkę ligową naszych juniorów z liderem z Bystrzycy. Nasz zespół zaprezentował dobra grę, pokazał, że ma serce do walki i ambicję. Mecz zakończył się remisem, chociaż obydwie strony mogły zwyciężyć. przed przerwa dominowała nasza drużyna, która wypracowała sobie kilka znakomitych sytuacji a prowadziła zaledwie 1:0 po trafieniu M. Szczypty.

Po przerwie do głosu doszli goście, którzy dość szybko wyrównali i zaczęli dominować. Mieli nawet rzut karny na 2:1 jednak strzał przestrzelony. W końcówce obie drużyny miały po jednej dogodnej sytuacji ale bramka nie padła.

brawo dla całego zespołu za postawę. Teraz trzytygodniowa przerwa spowodowana pauzami w następnych kolejkach.


Z Pilzna wrócili z tarczą

Po porażce przed tygodniem w Pustkowie, tym razem nasi zawodnicy pojechali do Pilzna. W pierwszej połowie dwie bramki dla nas (K. Frydło, A. Kujda) i wydaje się mieć kontrole nad meczem. Po przerwie gospodarze wyrównali, jednak ostatnie sowo należało dla nas. Bramkę na miarę trzech punktów zdobył. M. Szczypta. W kolejnej kolejce na własnym stadionie podejmować będziemy KS Bystrzycę. Zapraszamy na ten mecz kibiców, gdyż tej wiosny będzie niewiele okazji do kibicowania w Gnojnicy. Większość meczów zarówno juniorzy jak i seniorzy rozgrywają w gościach.


Powtórka z rozrywki

Jesienią na inaugurację rozgrywek nasza młodzież na własnym stadionie uległa rywalowi z Pustkowa 1:3. Takim samym wynikiem zakończyło się również spotkanie w Pustkowie. Nie pozostaje nic innego jak poprawa gry i poszukanie punktów w kolejnych spotkaniach.


Zwycięstwo na koniec

W ostatnim meczu ligowym w tym roku nasi zawodnicy pojechali do zamykającego ligową tabele Pogórza. Obyło się bez niespodzianki i INTER zwyciężył . Było to 4 zwycięstwo w sezonie . Tyle samo na naszym końce znajduje się również porażek. Na koniec rundy mamy środek tabeli. Mamy młodą drużynę. Rozpiętość wieku to kilka lat, więc wynik jest dobry

Dziękuje,my wszystkim zawodnikom oraz trenerowi za emocje w ligowych meczach i pozostawione zdrowie na boisku. Kontuzjowanym życzymy rychłego powrotu do zdrowia


Miłe złego początki

INTER dość szybko w meczu z Błękitnymi wyszedł na dwubramkowe prowadzenie. Jeszcze do przerwy goście zdołali odrobić straty z nawiązką i zrobiło się 2:3. Pomimo szans na doprowadzenie do remisu nasi zawodnicy nie zdołali zmienić niekorzystnego wyniku. W drugiej połowie przyjezdni pokazali naszym juniorom jak należy grać z wykorzystaniem mocno wiejącego wiatru strzelając nam kolejne bramki. Niestety nasi zawodnicy w pierwszej połowie nie umieli wykorzystać tych sprzyjających warunków. Ostatecznie z wyniku 2:0 zrobiło się 2:7.

Przed nami ostatni akcent ligowy w tym roku czyli wyjazd do Wielopola Skrz.


Juniorzy nie schodzą ze zwycięskiej ścieżki

Trzecie zwycięstwo z rzędu stało się faktem. Juniorzy pojechali do kamionki i z meczu wrócili z tarczą. Przed nami ciężki pojedynek z Błękitnymi Ropczyce


Juniorzy wygrywają z Błękitnymi

Tym razem trener miał do dyspozycji nieco większą liczbę zawodników niz przed tygodniem. W pierwszym składzie po raz kolejny 11-latek Jakub Paśko. Na spotkanie wychodzimy zmotywowani by w końcu zwyciężyć przed własną publicznością. Już do przerwy prowadzimy 2:0. Mieliśmy kilka sytuacji na wyższy wynik. Goście z Siedlanki zmarnowali rzut karny. Świetnie spisał się Szymon Raś, który najpierw obronił rzut karny a chwilę później dobitkę.

W Drugiej połowie dokładamy dwie kolejne bramki, pozwalamy na dłuższą grę również tym młodszym. Jedną z bramek zdobywa 12-latek Jakub Skiba. Przed szansą na pierwszą bramkę stanął również jego kolega z klasy Skiba Daniel, jednak nie wykorzystuje rzutu karnego. Najważniejsze jest jednak doświadczenie zdobywane w kolejnych spotkaniach meczowych i rozegrane kolejne minuty w rywalizacji o punkty.Goście w ostatniej minucie meczu zdobywają bramkę honorową.

Teraz naszych młodszych kolegów czeka wyjazd do Kamionki.


Pierwsze zwycięstwo w sezonie

Na kolejny mecz wyjazdowy nasza ekipa pojechała w mocno okrojonym składzie (sezon przeziębień, wycieczki szkolne i inne absencje). Zaledwie goła  jedenastka w tym dwóch bramkarzy wróciła jednak do Gnojnicy z tarczą.

Brawa należą się całej drużynie, która ambitnie walczyła do końca i dopiero w dwóch ostatnich minutach meczu zapewniła sobie zwycięstwo zdobywając dwie bramki. Takie doświadczenie zapunktuje szczególnie u tych najmłodszych zawodników, którzy po dzisiejszym meczu dobrze wiedza, iż warto jest walczyć do końca spotkania. Bramki dla nas strzelali K. Frydło oraz M. Szczypta


Nadal bez punktów

Tym razem w Gnojnicy gościliśmy zespół z Pilzna. Zespół który przyjechał w 10-osobowym składzie ale i tak potrafił zwyciężyć z naszą ekipą. Do przerwy 1:2. Mieliśmy kilka sytuacji ,jednak nie udało się zremisować. Drugą część meczu rozpoczynamy od ataków ale jak to często bywa rywal kontruje skutecznie i zamyka spotkanie. W następnych sytuacjach wynik powinien się zmienić na korzyść przyjezdnych, lecz ratowała nas dobra dyspozycja naszego bramkarza, słupek i trochę szczęścia. Nasi zawodnicy dzielnie do końca walczyli o poprawę wyniku jednak niestety po raz trzeci w tym sezonie schodzimy z boiska pokonani w stosunku 1:3.

W teraz czeka nas pauza a potem jedziemy do Trześni.


Porażka z Bystrzycą

Drugi mecz i druga porażka. Tym razem przegrywamy w Olchowej z KS Bystrzyca. mecz kończymy z trzema kontuzjami. Dwóch naszych zawodników ląduje na pogotowiu. Nie tak maja wyglądać nasze mecze. Szybkiego powrotu do zdrowia życzymy naszemu zawodnikowi Dominikowi Pazdanowi, który najboleśniej odczuł to spotkanie


Falstart 

W pierwszym meczu juniorów nasza drużyna uległa zespołowi z Pustkowa na własnym boisku 3:1. Do przerwy był remis 1:1. W drugiej części zawodów zawodnicy gości odskoczyli nam na dwie bramki przewagi. W końcówce nasi zawodnicy przycisnęli rywala i przeprowadzali szturmowe ataki, jednak ostatecznie nie udało zmienić się wyniku tego spotkania.