Sprawozdania Seniorki

26.10.2019 Korona Tuchla – INTER 3:0 (1:0) Brylak 2 (19, 77), Kędzior (73)
INTER: Wielopolska – Pyrć,  Potwora, Dyło, Czółno, Drąg, Kubik, Medygrał, Ortyl, A. Róg, Skóra
Osłabiony skład, brak bramkarki i zaledwie 11 zawodniczek. To niestety za mało na dobry wynik w Tuchli.
20.10.2019 INTER – Olimpia Pysznica 0:1 (0:0) Oszust (51)
NTER: Pondo – Potwora,  Kubik,  Wielopolska, Pazdan (78 Dyło),  A. Róg, M. Róg, Drąg, Czółno (46 P.Papiernik), Ortyl (50 Grabowy), M. Papiernik (75 Skóra)
Wiatr przeszkadzał w rozgrywaniu piłki. Lepiej na tym  skożystały przyjezdna, które jednym trafieniem zdobyły trzy punkty
13.10.2019  INTER – DAP Dębica 1:4 (1:1) Skóra (9) – Jezioro 4 (25, 65, 72, 85)
INTER: Pondo – Potwora,  Kubik,  Wielopolska, Pazdan,  A. Róg, M. Róg, Drąg, Czółno (75 P. Papiernik), Ortyl, Skóra (65 Darłak)
Do przerwy remis. Po przerwie w sytuacji sam na sam trafiamy w słupek. Akcja ta mogła odmienić mecz. Później rywalki nas wypunktowały.
29.09.2019  INTER – GKS Majdan Sieniawski 1:0 (0:0) Ortyl (47)
INTER: Pondo – Potwora,  Kubik, Darłak (46 Grabowy) , Wielopolska, Pazdan,  A. Róg, M. Róg, Drąg, Czółno (88 Medygrał), Ortyl (72 M. Papiernik)
W końcu się udało. Pierwsze zwycięstwo w trudnym sezonie stało się faktem
21.09.2019 Grodziszczanka Grodzisko Dolne – INTER 2:0 (0:0) Kiełb (50), Smycz (80)
INTER: Pondo – Potwora , M. Papiernik (60 Medygrał), Darłak, Skóra (78 Dyło),  Grabowy (75 P. Papiernik), Kubik, Pazdan,  A. Róg, Drąg, Czółno
Niewykorzystane sytuacje się mszczą – to stare piłkarskie porzekadło jak ulał pasuje do tego spotkania. Trzy niewykorzystane setki INTERU z przed przerwy i 2:0 w drugiej połowie dla rywalek.
15.09.2019 INTER – Sanovia Lesko 0:1 (0:0)  Ekiert (62)
INTER: Pondo – Potwora , M. Papiernik (60 Medygrał),  Skóra,  Grabowy, Kubik, Pazdan,  A. Róg, M. Róg, Czółno, Ortyl
W tym sezonie walczymy nie tylko z rywalkami ale również z kontuzjami. Do wcześniej kontuzjowanych K. Zawiślak i A. Kielar doszły kolejne zawodniczki A. Drąg oraz Z. Wielopolska. Te cztery zawodniczko=i w poprzednim sezonie zdobyły połowę bramek dla naszej drużyny. mecz powinien zakończyć się bezbramkowym remisem. Rywalki wyprowadziły jednak szybki atak, sędzia nie podniósł chorągiewki a powinien i było 0:1
08.09.2019 Start Jarosław – INTER 4:1 (1:0) Gawura (27), Janusz (54), Skrzypek (78), Oczkowska (88)  – A. Róg (69)
INTER: Pondo – Potwora (72 P. Papiernik), Wielopolska (35 Skóra), M. Papiernik (45 Grabowy), Drąg, Kubik, Pazdan (45 Medygrał), A. Róg, Czółno, Ortyl (80 Dyło), Szczęch (55 Ziobro)
Z Jarosławia wracamy bez punktów. Cieszy zdobyta pierwsza bramka w sezonie. Teraz czas na Lesko. po cichu liczymy na pierwsze punkty
01.09.2019 INTER – Resovia II Rzeszów 0:3 (0:3)   Wojdyła (33), Pawłowska (38), Dańko (45)
INTER: Pondo – Potwora, Wielopolska, Grabowy (65 Dyło), Drąg, Kubik, Pazdan, A. Róg, M. Róg, Skóra (46 Medygrał), Szczęch
Bez Karoliny Zawiślak nie jesteśmy tą drużyną co w poprzednim sezonie. Trudno musimy się pozbierać i walczyć.