Sekcja żeńska

Komunikatem z dnia 18 sierpnia Komisja Gier Podokręgu Piłki Nożnej w Dębicy informuje m. in. o wycofaniu się z rozgrywek Podkarpackiej ligi juniorek starszych drużyny MKS Motor Przemyśl - Fort "Jaksamice ". Tym samym nastąpiły zmiany w terminarzu rozgrywek Juniorek. Więcej w dziale DZIEWCZYNY
Planowany na 23 sierpnia mecz naszych dziewczyn z Resovią Rzeszów przełożony został na 05 września. Tym samym nasze Juniorki rozpoczną zmagania od spotkania na własnym boisku z Olimpią Pysznica.

Zwycięstwo naszych Juniorek w Walentynkowym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt!!!.
15 lutego w Czudcu z udziałem naszego zespołu rozegrany został Walentynkowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt zorganizowany przez Boguchwalską Akademię Piłkarską. Rywalkami naszej drużyny były reprezentantki Syrenki Roźwienica oraz dwie ekipy gospodarzy (BAP I Boguchwała i BAP II Boguchwała). Rywalki występują w tej samej klasie rozgrywkowej co nasz zespół. Regulamin nakazywał rozegrać każddej z uczestniczących ekip po dwa spotkania z każdym przeciwnikiem. Zwyciężył INTER, wygrywając wszystkie spotkania.
Zawodniczki INTERU wystąpiły w składzie: Blech Ewelina, Chmura Aleksandra, Godek Aneta, Kaznecka Barbara, Kot Małgorzata, Magdoń Agata, Medygrał Dominika, Polek Sylwia, Pięta Emilia, Posłuszna Karolina, Róg Justyna, Szot Adrianna oraz Zawiślak Karolina
Mecze z udziałem INTERU:
INTER – Syrenka 1:0
BAP I – INTER 1:4
BAP II – INTER 0:3
INTER – Syrenka 5:3
BAP I – INTER 0:2
BAP II – INTER 0:6
Końcowa tabela:

L.p.

Drużyna

Ilość meczy

Z

R

P

Bramki

Punkty

1.

INTER

6

6

0

0

21:4

18

2.

Syrenka

6

3

1

2

22:9

10

3.

BAP I

6

1

2

3

8:15

5

4.

BAPII

6

0

1

5

2:25

1

Najlepszą zawodniczką Turnieju została zawodniczka reprezentująca nasz klub - Aleksandra Chmura.
Wszystkim podopiecznym Pawła Jaska jak i trenerowi gratulujemy sukcesu.

Małgorzata Kot, na co dzień trenująca w naszej żeńskiej drużynie LKS INTER Gnojnica 06 czerwca wraz z Reprezentacją Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej młodziczek U-13 osiągnęła historyczny sukces zdobywając srebrny medal Mistrzostw Polski kadr wojewódzkich im. Kazimierza Górskiego. Mieć swojego przedstawiciela na tym szczeblu rozgrywek jest dla naszego klubu wielkim sukcesem i powodem do dumy. Przeciwnikiem Kadry Podkarpacia w finale była broniąca tytułu drużyna Wielkopolskiego ZPN, która w 6 minucie gry wyszła na prowadzenie. W drugiej połowie zawodniczki z Podkarpacia zdominowały przeciwnika, jednak nie udało się wykorzystać stworzonych sytuacji bramkowych i mecz zakończył się wygraną Wielkopolski 1:0. Mamy nadzieję, że sukces naszej zawodniczki przełoży się na wyniki naszej drużyny juniorek, która została zgłoszona do rozgrywek ligowych sezonu 2013/2014, a tym samym wzrośnie zainteresowanie wśród nowych zawodniczek chcących grać w piłkę nożną w Gnojnicy.

Historyczny Sukces Kadry U -13 dziewcząt Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej oraz naszego Klubu.Świetnie spisały się młodziczki reprezentacji Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, które wygrały półfinał ogólnopolskich rozgrywek U-13 im. Kazimierza Górskiego, będących mistrzostwami Polski kadr wojewódzkich. W rozegranym w Puławach turnieju oprócz naszej drużyny na starcie stanęły zespoły Dolnośląskiego, Łódzkiego i Lubelskiego ZPN. Wśród zawodniczek reprezentujących nasze województwo swojego przedstawiciela miał także LKS INTER Gnojnica, co jest dla naszego klubu wielkim sukcesem i powodem do dumy. Małgorzata Kot, na co dzień trenująca w naszej żeńskiej drużynie pokazała się z bardzo dobrej strony a za swoją grę została wyróżniona. Jest to największy sukces podkarpackiej piłki kobiecej w historii.

W dziale GALERIA znajdziesz zdjęcia z meczu rozegranego 20.10.2012 roku.

Już w czerwcu w ramch obchodów 65-lecia istnienia naszego klubu na stadionie w Gnojnicy rozegrany zostanie turniej z udziałem naszych przedstawicielek. Więcej informacji o turnieju zostanie podanych, jak dopięte zostaną wszystkie szczegóły.

Trningi drużyny dziewczyn odbywają się w poniedziałki o godz: 17,00 na stadionie w Gnojnicy.

20 października drużyna dziewczyn rozegrała pierwszy mecz sparingowy. Przeciwnikiem była grupa chłopców z Zespołu Szkół w Gnojnicy. Zawodniczki, które zagrały w nowych strojach zakupionych dzięki firmie Hispano-Suiza Polska odniosły zwycięstwo pokonując rywala 4:2. Mecz rozgrywano w ośmioosobowych składach na mniejszym boisku. Więcej o tym spotkaniu oraz zdjęcia z tego meczu zamieścimy w późniejszym czasie.

15 września swoje treningi rozpoczęła nowo tworzona sekcja żeńska. Jest to pierwsza taka sekcja w naszym powiecie. Trenerem nowej drużyny jest miejscowy nauczyciel wychowania fizycznego Paweł Jasek, który ma za sobą grę w seniorach INTERU Gnojnica. Był tez pierwszym trenerem drużyny juniorów. Cel, jaki postawili sobie działacze na początek to wyłonienie poprzez treningi, rozgrywane mecze sparingowe a także turnieje grupy dziewcząt, która mogłaby przystąpić do rozgrywek ligowych w sezonie 2013/2014. Wszystkie dziewczyny, które chciałyby dołączyć do drużyny są mile widziane. Nie zamykamy drogi zawodniczkom z innych miejscowości a wręcz przeciwnie zapraszamy na treningi, które odbywać się będą na stadionie w Gnojnicy dopóki pogoda będzie sprzyjająca.