Terminarz Juniorki

III Liga Kobiet grupa podkarpacka

1 2

I KOLEJKA - 08-09.09.2018

Sitowianka Budy Łańcuckie

INTER

08.09 Budy Łańcuckie 17:00

0:7

Olimpia Pysznica

Korona Tuchla

Pysznica

2:0

Sanovia Lesko

Izolator Boguchwała

Lesko

0:4

Start Jarosław

DAP Dębica

Jarosław

1:1

Sokół II Kolbuszowa Dolna

Grodziszczanka Grodzisko Dolne

Kolbuszowa Dolna

:



II KOLEJKA - 15-16.09.2018

INTER

Sanovia

16.09 Gnojnica 11:00

3:1

DAP Dębica

Korona

Dębica

2:2

Izolator

Olimpia

Boguchwała

2:1

Start

Sokół

Jarosław

1:0

Grodziszczanka

Sitowianka

Grodzisko Dolne

12:0



III KOLEJKA - 22-23.09.2018

Olimpia

INTER

22.09 Pysznicagodz: 11:00

4:3

Sitowianka

Start

Budy Łańcuckie

0:12

Sanovia

Grodziszczanka

Lesko

3:1

Korona

Izolator

Laszki

0:3

Sokół II

DAP Dębica

Kolbuszowa Dolna

0:2



IV KOLEJKA - 29-30.09.2018

INTER

Korona

30.09 Gnojnica 11:00

3:0

DAP Dębica

Izolator

Dębica

0:1

Sokół II

Sitowianka

Kolbuszowa Dolna

8:0

Start

Sanovia

Jarosław

4:0

Grodziszczanka

Olimpia

Grodzisko Dolne

1:2



V KOLEJKA - 6-7.10.2018

Izolator

INTER

7.10 Boguchwała 15:00

3:1

Sitowianka

DAP Dębica

Budy Łańcuckie

0:10

Sanovia

Sokół II

Lesko

3:1

Korona

Grodziszczanka

Laszki

2:0

Olimpia

Start

Pysznica

2:8



VI KOLEJKA - 13-14.10.2018

DAP Dębica

INTER

13.09 Dębica 16:00

3:2

Sitowianka

Sanovia

Budy Łańcuckie

0:8

Sokół II

Olimpia

Kolbuszowa Dolna

0:3

Start

Korona

Jarosław

4:1

Grodziszczanka

Izolator

Grodzisko Dolne

0:4



VII KOLEJKA - 20-21.10.2018

INTER

Grodziszczanka

21.10 Gnojnica 11:00

3:0 VO

Olimpia

Sitowianka

Pysznica

11:0

Korona

Sokół II

Laszki

2:1

Izolator

Start

Boguchwałą

1:2

Sanovia

DAP Dębica

Lesko

0:0



VIII KOLEJKA - 27-28.10.2018

Start

INTER

27.10 Jarosław 11:00

7:0

Sitowianka

Korona

Budy Łańcuckie

0:7

Sanovia

Olimpia

Lesko

0:1

DAP Dębica

Grodziszczanka

Dębica

2:0

Sokół II

Izolator

Kolbuszowa Dolna

0:2



IX KOLEJKA - 03-04.11.2018

INTER

Sokół II

21.10 Gnojnica 14:00

5:1

Olimpia

DAP Dębica

Pysznica

1:1

Korona

Sanovia

Laszki

2:1

Izolator

Sitowianka

Boguchwała

8:0

Grodziszczanka

Start

Grodzisko Dolne

0:5