Terminarz Seniorzy

1 2

XIV KOLEJKA - 17-18.03.2018

INTER

Sokół Krzywa

03.05 Gnojnica 17:30

:

Plon Klęczany

Płomień Zagorzyce

Klęczany

:

Błękitni II Ropczyce

Victoria Ocieka

Ropczyce

0:3 VO

Olimpia Nockowa

Pogórze Wielopole Skrzyńskie

Nockowa

:

Huragan Przedbórz

Strażak Lubzina

Przebdórz

:

Gród Będziemyśl

Strzelec Frysztak

Będziemyśl

:

LKS Łopuchowa

Progres Kawęczyn

Łączki Kucharskie

:

XV KOLEJKA - 31.03.2018

Progres

INTER

31.03 Kamionka 14:00

5:2

Sokół

Huragan

Krzywa

:

Pogórze

LKS Łopuchowa

Wielopole Skrz.

2:0

Płomień

Olimpia

Zagorzyce

4:2

Plon

Błękitni II

Klęczany

3:0 VO

Strażak

Gród

Lubzina

1:0

Strzelec

Victoria

Frysztak

:

XVI KOLEJKA - 7-8.04.2018

08.04 Gnojnica 14:00

INTER

Pogórze

5:3

LKS Łopuchowa

Płomień

Łączki Kucharskie

2:3

Huragan

Progres

Przedbórz

1:3

Victoria

Strażak

Ocieka

3:2

Błękitni II

Strzelec

Ropczyce

0:3

Olimpia

Plon

Nockowa

6:3

Gród

Sokół

Będziemyśl

4:3

XVII KOLEJKA - 14-15.04.2018

<td>

Krzywa

Płomień

INTER

15.04 Zagorzyce 14:00

1:0

Progres

Gród

Kawęczyn

3:1

Strażak

Strzelec

Lubzina

1:2

Plon

LKS Łopuchowa

Klęczany

2:2

Olimpia

Błękitni II

Nockowa

3:0

Pogórze

Huragan

Wielopole Skrz.

2:1

Sokół

Victora

1:5

XVIII KOLEJKA - 21-22.04.2018

INTER

Plon

22.04 Gnojnica 14:00

3:2

Strzelec

Sokół

Frysztak

3:1

Victoria

Progres

Ocieka

0:0

Huragan

Płomień

Przedbórz

3:2

Błękitni II

Strażak

Ropczyce

0:3

Gród

Pogórze

Będziemyśl

0:4

LKS Łopuchowa

Olimpia

Łączki Kucharskie

5:0

XIX KOLEJKA - 28-29.04.2018

Olimpia

INTER

29.04 Nockowa 14:00

:

Plon

Huragan

Klęczany

:

Sokół

Strażak

Krzywa

:

Progres

Strzelec

Kawęczyn

:

Płomień

Gród

Zagorzyce

:

Pogórze

Victoria

Wielopole Skrz.

:

LKS Łopuchowa

Błękitni II

Łączki Kucharskie

:

XX KOLEJKA - 5-6.05.2018

INTER

LKS Łopuchowa

06.05 Gnojnica 14:00

:

Strażak

Progres

Lubzina

:

Strzelec

Pogórze

Frysztak

:

Błękitni II

Sokół

Ropczyce

:

Gród

Plon

Będziemyśl

:

Huragan

Olimpia

Przedbórz

:

Victoria

Płomień

Ocieka

:

XXI KOLEJKA - 12-13.05.2018

INTER

Błękitni II

13.05 Gnojnica 11:00

3:0 VO

Plon

Victoria

Klęczany

:

Progres

Sokół

Kawęczyn

:

Olimpia

Gród

Nockowa

:

Pogórze

Strażak

Wielopole Skrz.

:

Płomień

Strzelec

Zagorzyce

:

LKS Łopuchowa

Huragan

Łączki Kucharskie

:

XXII KOLEJKA - 19-20.05.2018

Huragan

INTER

20.05 Przedbórz 14:00

:

Strażak

Płomień

Lubzina

:

Błękitni II

Progres

Ropczyce

:

Strzelec

Plon

Frysztak

:

Sokół

Pogórze

Krzywa

:

Victoria

Olimpia

Ocieka

:

Gród

LKS Łopuchowa

Będziemyśl

:

XXIII KOLEJKA - 26-27.05.2018

INTER

Gród

27.05 Gnojnica 14:00

:

LKS Łopuchowa

Victoria

Łączki Kucharskie

:

Płomień

Sokół

Zagorzyce

:

Plon

Strażak

Klęczany

:

Olimpia

Strzelec

Nockowa

:

Pogórze

Progres

Wielopole Skrz.

:

Huragan

Błękitni II

Przedbórz

:

XXIV KOLEJKA - 02-03.06.2018

Victoria

INTER

02.06 Ocieka 11:00

:

Progres

Płomień

Kawęczyn

:

Sokół

Plon

Krzywa

:

Gród

Huragan

Będziemyśl

:

Strażak

Olimpia

Lubzina

:

Strzelec

LKS Łopuchowa

Frysztak

:

Błękitni II

Pogórze

Ropczyce

:

XXV KOLEJKA - 10.06.2018 godz.: 14:00

INTER

Strzelec

10.06 Gnojnica 14:00

:

Huragan

Victoria

Przedbórz

:

Płomień

Pogórze

Zagorzyce

:

Plon

Progres

Klęczany

:

Olimpia

Sokół

Nockowa

:

LKS Łopuchowa

Strażak

Łączki Kucharskie

:

Gród

Błękitni

Będziemyśl

:

XXVI KOLEJKA - 17.06.2018 godz.; 14:00

Wielopole Skrz.

Strażak

INTER

17.06 Lubzina 14:00

:

Sokół

LKS Łopuchowa

Krzywa

:

Błękitni II

Płomień

Ropczyce

:

Victoria

Gród

Ocieka

:

Progres

Olimpia

Kawęczyn

:

Strzelec

Huragan

Frysztak

:

Pogórze

Plon

: