Tabela Wyników

Poniższa tabela przedstawia bilans oficjalnych spotkań drużyny seniorów LKS „INTER” Gnojnica (Liga oraz Puchar Polski) na podstawie danych ujętych w dziale ARCHIWUM. Niestety nie są to dane kompletne. Klub istnieje nieprzerwalnie od 1948 i bardzo wiele jest spotkań nieujętych w powyższych zestawieniach z powodu braku danych.

Drużyna

Ilość meczy

Zwy.

Rem.

Por.

Bramki

Karne

RAZEM

699

303

129

276

1.4871-1.410

10-12

Piast Wolica Piaskowa

30

14

6

10

67-46

-

Kłos/Progres Kawęczyn

23

10

5

9

53-49

-

Orzeł - Korona Góra Ropczycka

21

12

4

5

59-29

6-7

Strażak - Błękitni II Lubzina

19

11

2

6

39-38

-

Paszczyniak Paszczyna

19

9

5

5

37-31

-

Olimpia Nockowa

19

9

3

7

36-34

-

Olchovia Olchowa

18

11

4

3

67-31

-

Huragan Przedbórz

18

9

4

5

46-26

-

Czekaj Ropczyce

18

8

3

7

52-37

-

Strzelec Frysztak

18

7

3

8

25-41

-

Pogórze Wielopole Skrzyńskie

18

7

2

9

32-43

-

Kosmos - Plon Klęczany

16

9

4

3

44-35

-

Sokół Krzywa

16

8

1

7

30-38

-

Trzcianka Trzciana

15

9

3

3

34-27

-

LKS Łopuchowa

15

9

0

6

42-43

-

Victoria Ocieka

14

6

2

6

25-30

-

Gród Będziemyśl

12

11

0

1

38-11

-

LKS Żyraków

12

5

0

7

18-24

-

Borowiec Straszęcin

12

1

3

8

16-35

-

LKS Brzeźnica

11

2

2

7

13-29

-

Kaskada Kamionka

11

2

0

9

14-36

-

LZS - Dąb Dąbrowa

10

5

2

3

17-11

-

LKS Pustków

10

5

1

4

31-22

-

Baszta Zawada

10

4

1

5

27-21

-

Wisłok Strzyżów

10

3

2

5

12-24

-

Wisłok Wiśniowa

10

2

3

5

12-23

-

Iskra Zgłobień

9

4

4

1

17-13

-

LKS Ostrów

9

4

3

2

14-12

-

Czarni Czudec

9

1

2

6

11-22

-

Huragan Kozłówek

8

5

2

1

33-15

-

Płomień Zagorzyce

8

4

1

3

11-13

-

LKS Stasiówka

8

4

0

4

14-12

-

Jedność Niechobrz

8

4

0

4

19-22

-

LZS Mała

8

3

3

2

17-10

-

Ostra Gumniska

8

3

0

5

12-10

-

LKS Łęki Górne

8

2

3

3

21-19

-

KS Zwięczyca

8

2

3

3

20-22

-

Motor - Izolator II Boguchwała

8

2

1

5

13-22

-

LKS Wiewiórka

8

1

1

6

8-15

-

Brzostowianka Brzostek

7

2

2

3

13-10

-

Pewność Lubzina

6

5

1

0

18-7

-

Borkovia Borek Wielki

6

5

0

1

15-9

-

Grunwald Budziwój

6

4

0

2

22-12

-

BODZOS Podgrodzie

6

4

0

2

16-15

-

Pogórze Glinik Charzewski

6

4

0

2

17-14

-

Polonia Hyżne

6

2

4

0

14-9

-

Radomyślanka Radomyśl Wielki

6

2

0

4

10-14

-

Bratek Bratkowice

6

1

1

4

7-14

-

Chemik Pustków

6

1

0

5

5-15

-

Błażowianka Błażowa

6

0

3

3

4-13

-

LZS Wólka Podleśna

5

2

0

3

9-14

-

LKS Nagoszyn

5

1

3

1

10-11

-

KP Ropczyce

5

1

1

3

5-16

-

Błękitni Ropczyce

5

0

1

4

5-16

-

Novi Nosówka

4

3

1

0

18-7

-

LZS Szufnarowa

4

3

1

0

17-6

-

MULKS Podkrpacie Pustynia

4

3

0

1

11-3

-

Aramix Jawornik Niebylecki

4

3

0

1

15-9

-

Kolbuszowianka II

4

3

0

1

7-3

-

LKS Jodłowa

4

3

0

1

11-11

-

Tatyna Dylągówka

4

3

0

1

9-11

-

Jamnica Dulcza Wielka

4

2

2

0

8-4

-

Igloopol - Mars Jasionka

4

2

0

2

12-9

-

LZS Kolbuszowa Górna

4

2

0

2

7-7

-

Zimovit Zalesie

4

1

2

1

12-9

-

Igloopol Raniżów

4

1

0

3

11-8

-

Zryw Dzikowiec

4

1

0

3

8-10

-

LZS Kolbuszowa Dolna

4

0

3

1

6-7

-

Orły Borowa

4

0

3

1

7-8

-

LZS Mrowla

4

0

1

3

4-10

-

Herman Hermanowa

3

1

1

1

6-6

-

LZS Stobierna

3

1

1

1

3-4

-

Plantator Nienadówka

3

1

0

2

3-4

-

Świlczanka II Kamyszyn

2

2

0

0

13-1

-

Skarbek Gogołow

2

2

0

0

12-3

-

Świlczanka Świlcza

2

2

0

0

7-2

-

LKS Parkosz

2

1

1

0

6-4

-

Strug Tyczyn

2

1

1

0

3-2

-

Orzeł Lubla

2

1

0

1

10-6

-

LKS Głowaczowa

2

1

0

1

6-5

-

Strumyk Malawa

2

1

0

1

2-4

-

Start Lubenia

2

0

2

0

2-2

-

Głogovia Głogów Młp.

2

0

1

1

5-7

-

Gryf Dębica

2

0

0

2

3-7

-

LKS Trzebownisko

2

0

0

2

1-5

-

Rzemiślnik II Pilzno

2

0

0

2

1-6

-

Kolbuszowianka

2

0

0

2

0-5

-

Dragon Korzeniów

2

0

0

2

1-7

-

Rudnianka Rudna Wielka

1

1

0

0

4-3

-

Czarnovia Czarna Tarnowska

1

0

1

0

2-2

4-5

Kolejarz Dębica

1

0

1

0

2-2

-

Sokół Siedliska - Bogusz

1

0

0

1

1-2

-

Atut Podboże Zgórsko

1

0

0

1

2-5

-

Stal Rzeszów

1

0

0

1

1-7

-