Bramki: Charchut (17) - Śmiałowski (10),
INTER:B. Stec - Dziewit, Mateusz Papiernik, Kubik, Jeliński - Charchut, Paśko (53 Bieś), J. Posłuszny (90 A. Stec), B. Posłuszny, H. Dziura - Sroka (65 A. Frydło)
Remis tak na prawde nie zadawala obydwóch stron. Nas Szczególnie

04.11.2018 godz.: 11:00
Strażak Lubzina - INTER
2:1 (1:1)

Bramki: Węgrzynowicz (10), Głodek (78) - B. Posłuszny (31)
INTER: Ziobro - Kubik, Dziewit, Charchut (46 Jeliński), Mateusz Papiernik - Paśko (65 Hendzel), Pichla, B. Posłuszny (75 Sroka), J. Posłuszny (85 A. Stec) - H. Dziura, Łagowski (60 M. Bieś) Przegrana druga połowa i z Lubziny wracamy bez punktów. Po pierwszej połowie nie zanosiło się na to.

28.10.2018 godz.: 14:00
INTER - Strzelec Frysztak
3:3 (1:2)

Bramki: B. Posłuszny 2 (16,54), H. Dziura (64) - Czernicki (26), Jodłowski (31), Pilut (78)
INTER:Ziobro - Dziewit, Mateusz Papiernik, Kubik, Charchut - Paśko (55 Hendzel), A. Stec (64 P. Dziura), Pichla, J. Posłuszny - B. Posłuszny, H. Dziura
Zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki. Coż z tego, że byliśmy lepsi jak dwa punkty uciekły.

20.10.2018 godz.: 15:00
Gród Będziemyśl - INTER
2:2 (1:2)

Bramki: - B. Posłuszny , M. Bieś
INTER: Ziobro - Kubik, Dziewit, Hendzel (90 P. Dziura), Mzteusz Papiernik - Paśko (60 Charchut), Pichla, B. Posłuszny, J. Posłuszny - Sroka (46 M. Bieś), H. Dziura (75 Ptaszek) podział punktów to nie to o co nam chodziła. Interesował nas komplet lecz się nie udało.

14.10.2018 godz.: 14:00
INTER - Huragan Przedbórz
4:3 (3:2)

Bramki: H. Dziura 2 (6,28), Łagowski (32), M. Bieś (89) - Pruś (12), Kiwak 2 (34-k, 78)
INTER:B. Stec - Dziewit, Mateusz Papiernik, Kubik, Jeliński - Paśko (64 J. Posłuszny), Charchut, Łagowski, B. Posłuszny (84 A. Stec) - Sroka (58 M. Bieś), H. Dziura
To był ostatni dzwonek na zdobycie punktów. Udało się choć emocji nie brakowało. Bohaterem - ten najmłodszy w składzie Hubert Dziura.

30.09.2018 godz.: 14:00
LKS Łopuchowa - INTER
4:1 (2:1)

Bramki: Bogacz 2 (16,58), Wanat (37), Pazdan (46)- B. Posłuszny (45)
INTER:B. Stec - Dzewit, Hendzel, Jeliński, Rogala - Paśko (45 T. Srec), Charchut (60 Kubik), Łagowski (75 M. Oswald), H. Dziura (85 K. Bieś) - Ptaszek (46 Machnica), B. Posłuszny (46 A. Stec)
Momentami gra wyglądała dobrze, jednak rywale potrafili nas wypunktować. Dzięku Benkowi przegrywamy tylko 4:1. Teraz pauza i świętowanie 70-lecia istnienie Klubu. Ta przerwa w rozgrywkach okazuje się potrzebna. Kilku zawodników musi ochłonąć i zastanowić się nad swym zachowaniem w Łączkach Kucharskich. Powiedzmy, że to był ich zły dzień o którym zapominamy.

23.09.2018 godz.: 14:00
INTER - LZS Mała
0:3 (0:3)

Bramki: Fulara (57), Olech (75), Smoczyński (90+3)
INTER:Ziobro - Dziewit, Mateusz Papiernik, Hendzel, Rogala - Paśko (Machnica), Charchut, Łagowski (A. Stec), B. Posłuszny (K. Swierad (Ciebiera)) - Sroka (Ptaszek), M. Bieś (A. Stec)
SAN SIRO SAN SIRO Kto tutaj przyjedzie tean z porażką odjedzie... to słowa naszego hymnu. By wrócić do ich sensu zacznijmy najpierw strzelac w Gnojnicy bramki. Wierzymy w Was bo grac umiecie i serce na boisku zostawiacie. Głowy do góry i do boju

16.09.2018 godz.: 14:00
Olimpia Nockowa - INTER
0:1 (0:0)

Bramki: M. Bieś (55)
INTER:B. Stec - Dzewit, Hendzel, Jeliński, Mateusz Papiernik - Paśko (78 T. Srec), Charchut, J. Posłuszny (70 A. Stec), B. Posłuszny, Łagowski ( 46 M. Bieś), B. Posłuszny
3 Punkty zdobyte na terenie gdzie nam nie idzie cieszą.

09.09.2018 godz.: 14:00
INTER - Paszczyniak Paszczyna
0:1 (0:1)

Bramki: W. Nowak (25-k)
INTER:Ziobro - Dziewit, Mateusz Papiernik, Hendzel (Rogala), Jeliński- Paśko (Świerad), Charchut, Łagowski (J. Posłuszny), B. Posłuszny (Ciebiera) - Sroka, M. Bieś (A. Stec)
Niewykozystane sytuacje punktów nie dają. Minimalne zwycięstwo rywala i to oni dopisują 3 punkty, jakże ważne w tym sezonie

01.09.2018 godz.: 17:00
Plon Klęczany - INTER
0:3 (0:1)

Bramki: Łagowski (43) Świerad, (80) Paśko (86)
INTER:B. Stec - Dzewit, Hendzel, T. Stec, Mateusz Papiernik - Paśko, Charchut (Medygrał), J. Posłuszny (M. Oswald), B. Posłuszny (K. Świerad) - Łagowski ( A. Stec), M.Bieś (K. Bieś)
To zwycięstwo było potrzebne INTEROWI.

26.08.2018 godz.: 14:00
INTER - Pogórze Wielopole Skrz.
0:7 (0:3)

Bramki: K. Świerad (29-sam), Cynarski 2 (34,40), Mędrygał (51), Depowski 2 (63,77) Gabor (85)

INTER:Ziobro - B. Stec (70 K. Bieś), Rogala, Ciebiera, Świerad (80 J. Oswald) - Paśko, Charchut, T. Stec, A. Stec - Sroka, M. Bieś
Srogie lanie. Jestesmy na dnie, od którego chcemy się odbić i zapunktować już w kolejnym meczu.

19.08.2018 godz.: 14:00
Progres Kawęczyn - INTER
6:2 (4:1)

Bramki: Starzyk 2, (6,69) Longosz, (13) Pieja, (30) Gdowik, (40) Daniel (61) - Paśko (44), Sroka (47)
INTER:B. Stec - Rogala (75 K. Bieś), Kubik, Jeliński, Mateusz Papiernik - Paśko, Charchut, J. Posłuszny, Machnica - Sroka (60 A. Stec), M.Bieś (70 T. Stec)
Progres w łatwy sposób wypunktował INTER.Zaraz po przerwie INTER wrócił do gry. Zabrakło trzeciej bramki by złapac kontakt. Po piatym trafieniu gospodarzy było już po meczu.