Terminarz Juniorzy

1 2

I KOLEJKA - 05.09.2018 (środa) godz.: 17:00

Sokół Kolbuszowa

INTER

Kolbuszowa

1:2

Płomień Zagorzyce

Kaskada Kamionka

Zagorzyce

1:2

Piast Wolica Piaskowa

LKS Łopuchowa

Wolica Piaskowa

0:6

Sokół Krzywa

Chemik Pustków

Krzywa

2:2

Plon Klęczany

Lechia Sędziszów Młp.

Będziemyśl

1:7



II KOLEJKA - 12.09.2018 (Środa) godz.: 17:00

INTER

Płomień

Gnojnica

12:0

Kaskada

Plon

Kamionka

4:0

Sokół Krzywa

Sokół Kolbuszowa

Krzywa

0:5

Lechia

Piast

Sędziszów Młp

3:0

Chemik

LKS Łopuchowa

Pustków

3:4



III KOLEJKA - 19.09.2018 (środa) godz.: 17:00

Plon

INTER

Będziemyśl

0:17

Sokół Kolbuszowa

Chemik

Kolbuszowa

4:0

Piast

Kaskada

Wolica Piaskowa

4:2

LKS Łopuchowa

Lechia

Łączki Kucharskie

4:1

Płomień

Sokół Krzywa

Zagorzyce

1:2



IV KOLEJKA - 26.09.2018 (środa) godz.: 17:00

INTER

Piast

Gnojnica

8:4

Sokół Kolbuszowa

Płomień

Kolbuszowa

3:1

Sokół Krzywa

Plon

Krzywa

4:1

Kaskada

LKS Łopuchowa

Kamionka

4:1

Chemik

Lechia

Pustków

3:0



V KOLEJKA - 03.10.2018 (środa) godz.: 16:30

LKS Łopuchowa/td>

INTER

Łączki Kucharskie

1:6

Piast

Sokół Krzywa

Wolica Piaskowa

4:0

Płomień

Chemik

Zagorzyce

2:4

Lechia

Kaskada

Sędziszów Młp.

7:3

Plon

Sokół Kolbuszowa

Będziemyśl

1:5



VI KOLEJKA - 10.10.2018 (środa) godz.: 16:30

INTER

Lechia

Gnojnica

9:0

Sokół Krzywa

LKS Łopuchowa

Krzywa

0:10

Sokół Kolbuszowa

Piast

Kolbuszowa

7:0

Chemik

Kaskada

Pustków

1:1

Płomień

Plon

Zagorzyce

2:2



VII KOLEJKA - 17.10.2018 (środa) godz.: 16:00

Kaskada

INTER

Kamionka

0:9

Piast

Płomień

Wolica Piaskowa

10:0

Plon

Chemik

Klęczany

2:1

Lechia

Sokół

Sędziszów Młp.

:

LKS Łopuchowa

Sokół Krzywa

Łączki Kucharskie

3:0

VIII KOLEJKA - 24.10.2018 (środa) godz.: 15:30

Chemik

INTER

Pustków

1:5

Sokół Krzywa

Kaskada

Krzywa

1:7

Płomień

LKS Łopuchowa

Zagorzyce

1:7

Sokół Kolbuszowa

Lechia

Kolbuszowa

:

Plon

Piast

Klęczany

1:1



IX KOLEJKA - 31.10.2018 (środa) godz.: 15:0

INTER

Sokół Krzywa

Gnojnica

3:0 VO

Lechia

Płomień

Sędziszów Młp.

3:0

LKS Łopuchowa

Plon

Łączki Kucharskie

9:1

Kaskada

Sokół Kolbuszowa

Kamionka

2:4

Piast

Chemik

Wolica Piaskowa

3:2