Kobiety

Następny Mecz
Poprzedni Mecz
Najwięcej bramek
Gnojnica -.-.2019
Gnojnica 3.11.2018 5:1
Róg Agata, Wielopolska Zuzanna -7 bramek
Gramy w Mistrzostwach Podkarpacia
22 grudnia w Dębicy rozegrany zostanie drugi turniej (z trzech) w ramach Mistrzostw Podkarpacia w Futsalu Kobiet. W turnieju tym udział weźmie  również nasza drużyna, która po pierwszym rozegranym turnieju plasuje się na 6 miejscu. Tym razem w Dębicy rywalizować  w grupie będziemy  ze Startem Jarosław, Grodziszczanką Grodzisko Dolne oraz Resovią Rzeszów.  Następnie o ostateczne miejsce w tym turnieju zagramy mecz z rywalem z grupy przeciwnej, który uplasuje się na tym samym poziomie co my po rozgrywkach grupowych.
W pierwszym  turnieju rozegranym 24 listopada w Kolbuszowej nasz zespół  rywalizował ze Startem Jarosław (porażka 0:3), z DAP Dębica (zwycięstwo 1:0), z Sokołem Kolbuszowa Dolna (porażka  0:4) W pojedynku o 5 miejsce w końcówce nasze zawodniczki uległy drużynie rezerw Sokoła Kolbuszowa 1:2. Jesteśmy debiutantem w tego typu rozgrywkach. Drużynie życzymy udanego występu.

Kończymy z przytupem
Na zakończenie w tym roku rozgrywek ligowych drużyny żeńskiej przyszło mam się mierzyć z Sokołem II Kolbuszowa Dolna, z Sokołem z którym mamy sporo rachunków do wyrównania. Mecz cały czas toczył się pod dyktando miejscowego INTERU. Już w pierwszej minucie wychodzimy na prowadzenie, które jeszcze przed przerwą powiększamy (3-1). Ostatecznie mecz kończy się zwycięstwem 5-1. Wynik mógł być wyższy jednak w myśl zasady ” karnych INTER nie strzela” (4 niewykorzystane rzuty karne przez seniorów) A. Potwora przestrzeliła z 11 metrów. Kapitalne zawody rozegrała A. Róg, która trzykrotnie wpisała się na listę strzelców. Runda udana. Plasujemy się w samym środku tabeli z kompletem zwycięstw na własnym boisku. Za emocje dziękujemy zawodniczkom, trenerowi. Czekamy na kontynuację w rundzie wiosennej