Tabela Wyników SENIORZY

Poniższa tabela przedstawia bilans oficjalnych spotkań drużyny seniorów LKS „INTER” Gnojnica (Liga oraz Puchar Polski) na podstawie danych ujętych w dziale ARCHIWUM. Niestety nie są to dane kompletne. Klub istnieje nieprzerwalnie od 1948 i bardzo wiele jest spotkań nieujętych w powyższych zestawieniach z powodu braku danych.

Drużyna Mecze Zwy. Rem. Por. Bramki Karne
RAZEM 706 304 132 279 1.483-1.428 10-12
Piast Wolica Piaskowa 30 14 6 10 67-46
Kłos/Progres Kawęczyn 23 10 5 9 53-49
Orzeł – Korona Góra Ropczycka 21 12 4 5 59-29 6-7
Strażak – Błękitni II Lubzina 20 11 2 7 40-40
Huragan Przedbórz 19 10 4 5 50-29
Paszczyniak Paszczyna 19 9 5 5 37-31
Olimpia Nockowa 19 9 3 7 36-34
Strzelec Frysztak 19 7 4 8 28-44
Olchovia Olchowa 18 11 4 3 67-31
Czekaj Ropczyce 18 8 3 7 52-37
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 18 7 2 9 32-43
Sokół Krzywa 17 8 2 7 31-39
Kosmos – Plon Klęczany 16 9 4 3 44-35
LKS Łopuchowa 16 9 0 7 43-47
Trzcianka Trzciana 15 9 3 3 34-27
Victoria Ocieka 14 6 2 6 25-30
Gród Będziemyśl 13 11 1 1 40-13
LKS Żyraków 12 5 0 7 18-24
Borowiec Straszęcin 12 1 3 8 16-35
LKS Brzeźnica 11 2 2 7 13-29
Kaskada Kamionka 11 2 0 9 14-36
LZS – Dąb Dąbrowa 10 5 2 3 17-11
LKS Pustków 10 5 1 4 31-22
Baszta Zawada 10 4 1 5 27-21
Wisłok Strzyżów 10 3 2 5 12-24
Wisłok Wiśniowa 10 2 3 5 12-23
Iskra Zgłobień 9 4 4 1 17-13
LKS Ostrów 9 4 3 2 14-12
LZS Mała 9 3 3 3 17-13
Czarni Czudec 9 1 2 6 11-22
Huragan Kozłówek 8 5 2 1 33-15
Płomień Zagorzyce 8 4 1 3 11-13
LKS Stasiówka 8 4 0 4 14-12
Jedność Niechobrz 8 4 0 4 19-22
Ostra Gumniska 8 3 0 5 12-10
LKS Łęki Górne 8 2 3 3 21-19
KS Zwięczyca 8 2 3 3 20-22
Motor – Izolator II Boguchwała 8 2 1 5 13-22
LKS Wiewiórka 8 1 1 6 8-15
Brzostowianka Brzostek 7 2 2 3 13-10
Pewność Lubzina 6 5 1 0 18-7
Borkovia Borek Wielki 6 5 0 1 15-9
Grunwald Budziwój 6 4 0 2 22-12
BODZOS Podgrodzie 6 4 0 2 16-15
Pogórze Glinik Charzewski 6 4 0 2 17-14
Polonia Hyżne 6 2 4 0 14-9
Radomyślanka Radomyśl Wielki 6 2 0 4 10-14
Bratek Bratkowice 6 1 1 4 7-14
Chemik Pustków 6 1 0 5 5-15
Błażowianka Błażowa 6 0 3 3 4-13
LZS Wólka Podleśna 5 2 0 3 9-14
LKS Nagoszyn 5 1 3 1 10-11
KP Ropczyce 5 1 1 3 5-16
Błękitni Ropczyce 5 0 1 4 5-16
Novi Nosówka 4 3 1 0 18-7
LZS Szufnarowa 4 3 1 0 17-6
MULKS Podkrpacie Pustynia 4 3 0 1 11-3
Aramix Jawornik Niebylecki 4 3 0 1 15-9
Kolbuszowianka II 4 3 0 1 7-3
LKS Jodłowa 4 3 0 1 11-11
Tatyna Dylągówka 4 3 0 1 9-11
Jamnica Dulcza Wielka 4 2 2 0 8-4
Igloopol – Mars Jasionka 4 2 0 2 12-9
LZS Kolbuszowa Górna 4 2 0 2 7-7
Zimovit Zalesie 4 1 2 1 12-9
Igloopol Raniżów 4 1 0 3 11-8
Zryw Dzikowiec 4 1 0 3 8-10
LZS Kolbuszowa Dolna 4 0 3 1 6-7
Orły Borowa 4 0 3 1 7-8
LZS Mrowla 4 0 1 3 4-10
Herman Hermanowa 3 1 1 1 6-6
LZS Stobierna 3 1 1 1 3-4
Plantator Nienadówka 3 1 0 2 3-4
Świlczanka II Kamyszyn 2 2 0 0 13-1
Skarbek Gogołow 2 2 0 0 12-3
Świlczanka Świlcza 2 2 0 0 7-2
LKS Parkosz 2 1 1 0 6-4
Strug Tyczyn 2 1 1 0 3-2
Orzeł Lubla 2 1 0 1 10-6
LKS Głowaczowa 2 1 0 1 6-5
Strumyk Malawa 2 1 0 1 2-4
Start Lubenia 2 0 2 0 2-2
Głogovia Głogów Młp. 2 0 1 1 5-7
Gryf Dębica 2 0 0 2 3-7
LKS Trzebownisko 2 0 0 2 1-5
Rzemiślnik II Pilzno 2 0 0 2 1-6
Kolbuszowianka 2 0 0 2 0-5
Dragon Korzeniów 2 0 0 2 1-7
Rudnianka Rudna Wielka 1 1 0 0 4-3
Czarnovia Czarna Tarnowska 1 0 1 0 2-2 4-5
Kolejarz Dębica 1 0 1 0 2-2
Sokół Siedliska – Bogusz 1 0 0 1 1-2
Atut Podboże Zgórsko 1 0 0 1 2-5
Stal Rzeszów 1 0 0 1 1-7