AKTUALNOŚCI

Prezentu na Wojciecha dla trenera Klęczan nie było...
… chodzi o Wojciecha Dudusia- trenera przyjezdnych a zarazem kolegę niejednego z naszych zawodników, działaczy i mojego osobiście. W końcu nasza liga to wielka szanująca się rodzina. Z drugiej strony patronem Kaplicy w Gnojnicy jest Św. Wojciech i w dniu rozgrywania tego meczu ku jego chwale w naszej miejscowości odbył się odpust więc porażki być nie mogło
Wracając do spraw sportowych… Co znaczy ławka rezerwowych każdy wie. Dla niektórych zawodników to zmora, coś gorszego a dla trenerów może okazać się zbawieniem. Oby tak było musi być solidna i w miarę szeroka. Dziś to ławka wygrała nam mecz. Braki kadrowe na to spotkanie (każdy klub się z tym boryka: kartki kontuzje, obowiązki zawodowe czy sprawy osobiste. Ciekawych zmian zachęcam do porównani składu z przed tygodnia) jakoś udało się posklejać i gramy kolejny mecz. Początek dla nas. Z minuty na minutę powiększamy przewagę i zagrażamy. Zamiast prowadzić jednak przegrywamy. Dośrodkowanie i Ciołek skutecznie uderza głową (kto jak nie on - chłop 2 metry). Bramka działa na nas źle. Kończy się gra, zaczynają się nieporozumienia, szukanie winy u innych w tym również u arbitra (nie najlepsze zawody) co kończy się rzutem karnym dla przyjezdnych. 0-2 jednak nie było. Brawo Łukasz Ziobro. Obroniony karny przywrócił naszych do gry z przed stary bramki. Jeszcze przed przerwą za sprawą B. Pposłusznego oraz P. Charchuta wychodzimy na prowadzenie, które utrzymujemy do przerwy
Druga połowa wyrównana, wyrównany został również stan meczu. Kopia sytuacji przy bramce na 0-1. Najwyższy na boisku Cciołek głową doprowadza do remisu. Wydawało się, iż takim rezultatem zakończy się ten pojedynek. Jednak kilka minut przed ostatnim gwizdkiem do euforii kibiców z Gnojnicy poprowadził D. Ptaszek, jakby nie było rezerwowy. Jego bramka ustaliła wynik spotkania .
INTER Znów zwyciężył u siebie. Niech seria trwa jak najdłużej. W tabeli ciekawie. Lider przegrał z ostatnim Przedborzem (my też tam będziemy mieć ciężko), Ocieka remisuje z Kawęczynem - jednym słowem ciekawie. Przed nami Nockowa. Najcięższy mecz tej wiosny. Wiemy jak my tam gramy, Będzie czołganie przez pełzanie ale cóż pojedziemy powalczyć. Kadrowo powinno być ciut lepiej. Za mecz z Klęczanami chciałbym wyróżnić Krystiana Barana (juniora), który pierwszy raz wybiegł w podstawowej 11 i zagrał znakomicie. Brawa za walkę również dla T. Paśko - takiego chcemy Cię oglądać. Reszta tez O.K. ale w piórka niema co obrastać.
Więcej znanajdziesz w dziale SENIORZY

Juniorzy znów zwyciężają

Kolejnym przeciwnikiem naszych juniorów była ekipa z Wolicy Piaskowej. Mecz od szybkiego prowadzenia rozpoczęli zawodnicy INTERU, którzy sukcesywnie podwyższali wynik. Ostatecznie udało się strzelić 4 bramki nie tracąc żadnej. Bilans po trzech meczach imponujący 9 punktów oraz 16-1 w bramkach. Równie szybko topnieje strata do lidera z łączek Kucharskich. Z 9 punktów do odrobienia został jeden. Teraz czeka nas ciężki bój w Kamionce

Więcej znajdziesz w dziale JUNIORZY

Dziękujemy za wsparcie
Zarząd klubu LKS INTER Gnojnica pragnie podziękować Panu Kazimierzowi Mikrutowi, Prezesowi firmy WELDON SP. z o.o. za okazane wsparcie. Przekazane środki będą pomocne w bieżącym funkcjonowaniu oraz w realizacji celów statutowych naszego klubu.
Firma Weldon Sp. z o.o. Brzezówka powstała w styczniu 2009 poprzez połączenie działających wcześniej firm Metal System Sp. z o.o. Dębica zajmującej się produkcją kontenerów, konstrukcji stalowych i ekranów akustycznych oraz Eko-Świat Ropczyce działającej w branży recyklingu tworzyw sztucznych i produkcji folii z tworzyw sztucznych. Nowa spółka jest również większościowym udziałowcem producenta domów szkieletowych na bazie lekkiego szkieletu stalowego – Firmy AmTech z Głogowa Małopolskiego. Od 07.08.2013 Weldon posiada także Ocynkownię Dębica świadczącą usługi cynkownia ogniowego konstrukcji stalowych i elementów metalowych. Produkcja metalowa Spółki prowadzona jest w kilku obszarach – największym z nich jest projektowanie, produkcja, sprzedaż i montaż różnego rodzaju kontenerów. Weldon prowadzi również wynajem kontenerów. W ofercie Firmy znajdują się: kontenery budowlane, kontenery biurowe, kontenery socjalne, kontenery socjalno-biurowe, kontenery mieszkalne, kontenery portiernie i stróżówki, pawilony z kontenerów, kontenery sanitarne, a także kontenery magazynowe i kontenery morskie. Wykonanie elementów infrastruktury ekranów akustycznych - wykonanie słupów i ich palowanie wraz z montażem samych paneli dźwiękochłonnych to kolejna przestrzeń, w których swoje zadania wykonuje spółka z Brzezówki. W produkcji metalowej trzecim, niemniej ważnym obszarem jest produkcja i montaż konstrukcji stalowych. Firma Weldon posiada Świadectwo Kwalifikacyjne nr 224/1074/IV/2012 Spawalniczej Komisji Kwalifikowania Zakładów Przemysłowych przy Instytucie Spawalnictwa w Gliwicach kwalifikujące do II Grupy Zakładów Małych zgodnie z normą PN-M-69009. Weldon dysponuje odpowiednią ilością wyszkolonych pracowników, sprzętem i zapleczem warsztatowym pozwalającym na wykonawstwo konstrukcji zarówno mało jak i wielko-gabarytowych.
Firma Weldon prowadzi również w Dębicy Przedszkole WELDON KIDS oraz Niepubliczną Szkołę Podstawową WELDON SCHOOL

Remis na koniec rundy u ekipy żeńskiej
Nasze dziewczyny jako drugie po juniorach zakończyły zmagania ligowe w tym roku. Jakbym miał je ocenić jednym słowem… UDANE, chociaż mały niedosyt jest. Gdzie byliśmy na końcu poprzedniego sezonu przypominać nie potrzeba. Solidnie przepracowana przerwa, zebrane doświadczenie, udane sparingi w tym zwycięstwo z drużyną stołeczną wróżyły poprawę. Pierwsze trzy mecze i klops znów lądujemy na dnie. O ile w starciach z e Startem oraz z Resovią byliśmy poza zasięgiem punktów (no może z Resovią remis był do wyciągnięcia) to o meczu z ekipą Sanovii pasuje tylko jedno stwierdzenie: żenada i rozczarowanie. Mecz nie do przegrania na minus i powrót z progu Bieszczad w minorowych nastrojach. Zimny prysznic ,dymisja trenera (nie przyjęta), poprawa w grze, ambicja i zaangażowanie w końcu zaprocentowały. Kolejne 6 spotkań to już mecze bez porażki i rundę kończymy w środku tabeli. Przy odrobinie szczęścia mogło być pudło. Jest dobrze, trener zapowiada że będzie lepiej… my kibice na to czekamy. Przyzwyczaiłyście nas już do nieprzegrywania i teraz tylko tego oczekujemy w rundzie wiosennej. Reasumując po trzech porażkach notujemy trzy zwycięstwa oraz trzy remisy. Jest dobrze ale …na ostanie słowo czekamy na wiosnę