AKTUALNOŚCIPOMOC dla Łukasza
LKS Inter Gnojnica włącza się do akcji pomoc dla Łukasza Paśko, członka zarządu naszego klubu i prosi wszystkich o wsparcie tej akcji.
Łukasz Paśko, lat 31 dobry kolega, do niedawna aktywny zawodowo, zaangażowany w działalność naszego klubu. Choroba, która została wykryta w kwietniu ubiegłego roku odmieniła jego życie całkowicie. Przeszedł ciężką operacje mózgu i jest całkowicie zdany i zależny od osób trzecich. Ze względu na rozległość uszkodzenia centralnego układu nerwowego oraz układu narządu ruchu musie przejść długotrwałą rehabilitację (minimum 3 miesiące).
Obecnie przebywa na intensywnej rehabilitacji w Ośrodku Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM w Krakowie. Koszt 83-dniowego turnusu rehabilitacji (3 turnusy) wyniesie 79 600 zł
Jeżeli chcesz pomówc w leczeniu i kosztownyej rehabilitacji Łukasza możesz wpłacać pieniądze na Caritas Diecezji Rzeszowskiej;
u. Jana Styki 21
35-006 Rzeszów
NIP 8131008957
nr konta 96 1020 4391 0000 6902 0002 2616
koniecznie z dopiskiem ŁUKASZ

Wpłacone pieniądze można odliczyć od podatku do kwoty stanowiązej nie więcej niż 6% dochodu
Dziękujemy


Ostatni akcent sezonu Juniorów Wyśmienita postawa naszych młodszych kolegów, wygranie ligi otworzyło przed nimi szansę gry w Podkarpackiej Lidze Juniorów Młodszych. Samo zwyciężenie w rozgrywkach ligowych jest już dla nich wielkim sukcesem, który bardzo doceniamy. Wygranie ligi jednak nie kończy zmagań tego sezonu. Do rozegrania został najważniejszy dla tych chłopców w dotychczasowej sportowej przygodzie dwumecz o awans. Rywalem naszej drużyny jest wymagający przeciwnik - ASP Wisłoka Dębica. Pierwszy mecz rozegrany zostanie w Dębicy 20 czerwca o godz.: 18:00, Rewanż już u nas w najbliższą sobotę.
TRZYMAMY KCIUKI


DAWAJ INTER!!!
Sezon ma się ku końcowi, by nie zabrakło emocji piłkarskich podczas okresu odpoczynku wzorem poprzedniego Wielkiego Turnieju Międzynarodowego jakim były Mistrzostwa Europy w Piłce nożnej we Francji i tym razem podczas Mistrzostw Świata w Rosji rozpoczynamy kolejną zabawę polegającą na typowaniu meczów , które nas czekają. W zabawie mogą uczestniczyć wszyscy CZYNNI zawodnicy, trenerzy oraz działacze naszego klubu. Regulamin jest prosty. Wystarczy wytypować dokładny wynik każdego z rozgrywanych meczów i swoje typy przesłać na jedną z dwóch skrzynek mailowych naszego klubu lub SMS przed rozpoczęciem meczu.. Proszę o przesyłanie podpisanych z imienia i nazwiska maili. Wysłanie wiadomości jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu oraz zgodą na przetworzenie i publikację danych osobowych związanych z przeprowadzeniem zabawy. Punktacja:
- wytypowanie wyniku 1, X, 2: 1 pkt.
- Wytypowanie dokładnego wyniku: + 1 pkt.
- mecze Polaków X 2 (oby było ich najwięcej)
Do zabawy można przyłączyć się każdego dnia turnieju. W przypadku tej samej ilości punktów na koniec wyższe miejsce zajmuje osoba, która wytypowała więcej dokładnych wyników. Na najlepszych typerów czekają nagrody. Tradycyjnie za miejsce nr 1 przewidziana jest koszulka reprezentacji Polski .
Postaram się szybko aktualizować przesłane typy oraz wyniki. Proszę do podejścia do zabawy z szacunkiem i kontrole publikowanych typów by jakiekolwiek pomyłki wyłapywać c na bieżąco.
Uczestnikom oraz Reprezentacji Polski życzę powodzenia: DAWAJ POLSKA
Tabele z typami oraz wynikami można śledzić pod linkiem : ROSJA 2018

ANEKS DO REGULAMINU
Ze względu na szerzący się bałagan w przesyłanych typach od 2018.06.17 przepisuje suche wyniki nie patrząc na opis. Proszę podawać typy z zachowaniem oficjalnego terminarza (gospodarz-goście) Reklamacje nie będą uwzględniane


Dziękujemy za wsparcie
Zarząd klubu LKS INTER Gnojnica pragnie podziękować firmie Südzucker Polska S.A. za okazane wsparcie. Przekazane środki będą pomocne w realizacji celów statutowych naszego klubu. Otrzymana pomoc przeznaczona zostanie na drużynę seniorek. Za pomoc w uzyskaniu wsparcia serdecznie dziękujemy Panu Tadeuszowi Skórze, którego córka jest naszą zawodniczką. Zaangażowanie to utwierdza nas w przekonaniu, iż projekt jaki realizujemy w Gnojnicy od lat, czyli piłka kobieca jest inicjatywą potrzebną oraz dobrze odbieraną.
Südzucker Polska S.A. jest częścią europejskiej Grupy Südzucker, największego producenta cukru w Europie. Na przestrzeni kilku ostatnich lat firma przeprowadziła konsolidację 22 spółek cukrowniczych, co umożliwiło modernizację przedsiębiorstwa. Obecnie Südzucker Polska S.A. produkuje cukier w 5 cukrowniach: Cerekiew, Ropczyce, Strzelin, Strzyżów i Świdnica. Flagowym produktem firmy jest cukier biały, oferowany pod znaną i docenianą przez polskich konsumentów już od 15 lat marką „Cukier Królewski”. Natomiast marka HELLMA oferuje szeroką gamę produktów porcjowanych (spożywczych i niespożywczych) na rynku poza domem. Działalność koncernu Südzucker Polska S.A. koncentruje się wokół trzech nadrzędnych celów, którymi są: społeczna odpowiedzialność biznesu, innowacyjność i rozwój na wszystkich płaszczyznach działania oraz pozyskanie i utrzymanie najwyższego zaufania ze strony klientów. „Siejemy, produkujemy i sprzedajemy z pasją” to misja przedsiębiorstwa, która jest zgodna z wyznaczonymi priorytetami. Realizowana jest ona w oparciu o najwyższe kompetencje oraz rzetelność pracowników i plantatorów, trwałe relacje z klientami oraz działalność w harmonii ze środowiskiemMizerne pożegnanie sezonu
Mecz z Lubziną był ostatnim spotkaniem w tym sezonie. Sezon kończymy na 5-tym miejscu. Pewnie przed sezonem miejsce to bralibyśmy w ciemno. Po pierwszej rundzie jest jednak mały niedosyt. Z drugiej strony patrząc na końcówkę lepiej o nim jak najszybciej zapomnieć. Po raz kolejny nie potrafimy grac w ostatnich meczach sezonu oddając je prawie bez walki. Tak było przed sezonem. Podobnie jest i teraz. Braki kadrowe, niska frekwencja na treningach… przełom maja i czerwca nie dla INTERU. Na wiosnę nie przywozimy żadnych zdobyczy punktowych z wyjazdów.
Wracając do spotkania. Pamiętał je będzie i to dobrze M. Jeliński, który na samym początku huknął z dystansu i INTER objął prowadzenie. Później gra się wyrównała. Obie ekipy stwarzały sobie znakomite okazje, jednak wynik do przerwy minimalnie na korzyść przyjezdnych
Deuga połowa to gra już tylko i wyłącznie gospodarzy, którzy szybko wyszli na prowadzenie. INTER z minuty na minute gasł. Zabrakło siły a miejscowi skutecznie nas punktowali podnosząc rozmiary swego zwycięstwa. Ostatecznie przegrywamy 7:1
Prze nami czas na podsumowania, odpoczynek, chwile na zastanowienie i w połowie lipca pewnie znów rozpoczniemy przygotowania do nowego sezonu. Płomieniowi Zagorzyce gratulujemy awansu, spadkowiczom o ile takowi będą rychłego powrotu do klasy A. Naszym zawodnikom dziękujemy za trudy całego sezonu, dziękujemy za sportową postawę w ciężkich momentach, życzymy zdrowia, udanego odpoczynku oraz zresetowania się i podejścia do nowego sezonu z nowymi wyzwaniami. Na pewno czeka nas przebudowa zespołu.

Więcej znanajdziesz w dziale SENIORZY

Spadkowicz z Grodziska skuteczniejszy
Po wywalczonym w dobrym stylu zwycięstwie nad Izolatorem Boguchwała liczyliśmy na podtrzymanie dobrejj formy w ostatnim meczu ligowym na własnym boisku, na meczu, w którym gościliśmy Grodziszczankę. Początek bardzo dobry, gra głównie toczyła się pod bramką przyjezdnych a INTER osiągnął zdecydowaną przewagę. Po kilkunastu minutach pierwszy kontratak wyprowadziły zawodniczki z Grodziska. Pierwszy strzał na bramkę i 0:1. Chwilę później brak zdecydowania A. Pondo, chwila zawahania i do odrobienia już dwie bramki. Kontakt z rywalem łapiemy po bramce K. Zawiślak, która po raz kolejny huknęła z dystansu. Czekając na wyrównanie kolejne nieporozumienie w szykach naszej obrony i znów dwie bramki straty. Przed przerwą udaje nam się po raz kolejny zmniejszyć dystans. Po rzucie rożnym najniższa na boisku A. Kielar głową zdobywa swoją pierwszą bramkę w oficjalnym spotkaniu ligowym. Jest nadzieja na drugą połowę. Po przerwie gra wyrównana. Sytuacje pod obiema bramkami. W jednej z akcji w naszym polu karnym sędzia odgwizduje rzut wolny pośredni za niebezpieczne zagranie (niepotrzebne) i po rykoszecie Grodzisko znów ma dwie bramki przewagi, której już nie niwelujemy. Szkoda straconych bramek. Nie można wygrywać meczów po takich klopsach. Do rozegrania pozostaje ostanie spotkanie w Stalowej Woli. Zabraknie w nim Karoliny Zawiślak, która nabawiła się kontuzji. Życzymy rychłego powrotu do zdrowia. Ze Stalówką mamy do wyrównania z jesieni rachunki. Do zawodniczek apel: Zmobilizujcie się i zagrajcie dla Karoliny. Powalczmy w tym ostatnim meczu o korzystny wynik.

Więcej znanajdziesz w dziale DZIEWCZYNY

Więcej pograli Ci najmłodsi
Tak jak zapowiadał trener juniorów młodszych, którzy zapewnili już sobie zwycięstwo rozgrywkach ligowych w meczu ostatniej kolejki od pierwszej minuty zagrali Ci zawodnicy, którzy często siadali na ławce rezerwowej, lecz chętnie i ambitnie brali udział w zajęciach treningowych. Wynik był sprawą drugorzędną. INTER przegrał 3-1. Jedyna bramkę dla naszej drużyny strzelił A. Frydło, którego można nazwać objawieniem rundy. Czekamy na decyzję Wydziału Gier Podokręgu Dębica. Wielce prawdopodobne są baraże o awans do Podkarpackiej Ligi Juniorów Młodszych. Grupę II zwyciężyła drużyna ASP Wisłoka Dębica.

Więcej znajdziesz w dziale JUNIORZYZmiany w tabeli seniorek
Decyzją Wydziału gier Podkarpackiego ZPN w Rzeszowie mecz III ligi kobiet pomiędzy INTER Gnojnica - Start Jarosław z powodu gry nieuprawnionej zawodniczki zweryfikowany został jako walkower na korzyść naszego zespołu 3:0. Dzięki temu awansujemy na 4 miejsce w ligowej tabeli. Po raz kolejny jesteśmy świadkami, jak ważna jest postać kierownika drużyny, który pilnuje uprawnień zawodników, ewidencjonuje żółte kartki czy przestrzega czas gry u poszczególnych zawodników czy zawodniczek. Często słyszy się o błędach, niedopatrzeniach czy pomyłkach kosztujących utratą wywalczonych punktów. Znamy przypadek Legii Warszawa, która prze tego typu zaniedbanie straciła pewną Ligę Mistrzów (rywalizacja z Celtic F.C.), w obecnym sezonie na naszą korzyść punkty stracił Sokół Krzywa (pierwsza kolejka seniorów i zdecydowane zwycięstwo Sokoła 5-0). My też nie uniknęliśmy podobnego niedopatrzenia. Było to na szczęście przegrane spotkanie juniorów Piast Wolica Piaskowa - INTER i punktów nie straciliśmy (na boisku 4:3, po weryfikacji 4:0 ). Powracającego po kontuzji A. Frączka zgłosiliśmy jedynie do zespołu seniorów, zapominając o juniorach. Oby takich błędów jak najmniej czego życzymy sobie jak i rywalom.
Nadal czekamy na pozytywne dla nas zweryfikowanie spotkania Sokół II Kolbuszowa - INTER, podczas, którego doszło już do świadomego i celowego działania polegającego na grze zawodniczek nie wpisanych do protokołu sędziowskiego. Na to zgodzić się nie możemy. Wydział Gier swym orzeczeniem odmówił rozpoznania sprawy powołując się na uchybienia w sposobie złożenia protestu. Od tej decyzji przysługuje nam odwołanie, z którego skorzystamy. Liczymy, iż finałem tej sprawy będzie merytoryczne rozpatrzenie nieprawidłowości.

Zgodnie z art. 18 ust 1e pkt 2 ustawy z 15 lutego 1992r o podatku dochodowym od prawnych (Dz.U. Z 2000r Nr 54, poz. 654 z późn. zm.) ,Zarząd Ludowego Klubu Sportowego INTER w Gnojnicy Dolnej podaje do publicznej wiadomości informacje o otrzymanych darowiznach w roku 2015 oraz celach na który zostały przeznaczone Darowizny 2016

Poszukujemy archiwalne materiały dotyczące klubu LKS „INTER” Gnojnica, które chcemy umieścić na naszej witrynie (fotografie archiwalne jak i współczesne, kroniki, historie, różne zapiski i wzmianki, pamiątki i inne). Posiadaczy tych jakże cennych pamiątek prosimy o kontakt.

inter@inter-gnojnica.com.pl
lub
lks.inter@gmail.com